Заява про забезпечення позову члена ВККС: Окружний адмінсуд ухвалив рішення

16:36, 15 апреля 2019
Суд відмовив у задоволенні заяви про забезпечення позову Тетяни Весельської.
Заява про забезпечення позову члена ВККС: Окружний адмінсуд ухвалив рішення

Окружний адміністративний суд міста Києва розглянув заяву про забезпечення позову щодо  зупинення дії наказу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, відповідно до якого, новим членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України замість Тетяни Весельської було призначено Миколу Сіроша.  Суд ухвалив рішення відмовити у задоволенні заяви про забезпечення позову Весельської.

На думку суду, вказана заява не містить посилань на обставини та факти, підтверджені належними доказами, які б свідчили про існування очевидної небезпеки заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам позивача до ухвалення рішення в адміністративній справі.

Зазначимо, що після заяви про забезпечення позову до суду надійшов  безпосередньо сам позов. У ньому Т. Весельська просить суд визнати протиправними дії Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо прийняття наказу «Про призначення члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України» від 4 квітня 2019 року та скасувати його. На разі вирішується питання про відкриття провадження у справі.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження та призначив на 6 травня підготовче засідання у справі за позовом Романа Насірова до Кабінету міністрів України.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Ярослав Мельник
  Ярослав Мельник
  суддя Київського апеляційного суду
 • Віктор Мачульський
  Віктор Мачульський
  заступник голови Волинського окружного адміністративного суду
 • Віктор Братасюк
  Віктор Братасюк
  суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області
загрузка...