Господарський суд Дніпропетровщини стягнув штраф і пеню із підприємства у розмірі понад 1 мільйон

18:33, 23 октября 2020
За вчинені порушення законодавства про захист економічної конкуренції цим рішенням на товариство з обмеженою відповідальністю накладено штрафи.
Господарський суд Дніпропетровщини стягнув штраф і пеню із підприємства у розмірі понад 1 мільйон

Господарський суд Дніпропетровської області розглянув справу №904/153/20 за позовом Київського обласного територіального відділення антимонопольного комітету України до товариства з обмеженою відповідальністю про стягнення штрафу і пені у загальному розмірі 1 360 000,00 грн і встановив такі обставини. Про це повідомляє пресслужба суду.

Відомо, що у квітні 2019 року адміністративна колегія Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України прийняла рішення, яким визнала, що товариство з обмеженою відповідальністю вчинило порушення, передбачені п. 1 ст. 50 і п. 4 ч. 2 ст. 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

За вчинені порушення законодавства про захист економічної конкуренції цим рішенням на товариство з обмеженою відповідальністю накладено штрафи на загальну суму 680 000,00 грн.

Про прийняте рішення антимонопольний комітет повідомив товариство з обмеженою відповідальністю у порядку ч. 1 ст. 56 Закону України «Про захист економічної конкуренції» через оприлюднення цієї інформації в газеті «Урядовий кур’єр».

Господарський суд урахував положення ч. 3 ст. 56 Закону України «Про захист економічної конкуренції» і встановив, що строк сплати штрафу відповідачем є таким, що настав.

Відповідач не оскаржив рішення антимонопольного комітету і не сплатив суму штрафу (відповідних доказів до матеріалів справи не надано), тому суд зробив висновок про те, що штраф у розмірі 680 000,00 грн підлягає стягненню з відповідача.

На підставі ч. 5 ст. 56 Закону України «Про захист економічної конкуренції» позивач нарахував і заявив до стягнення з відповідача пеню у розмірі 680 000,00 грн.

Перевіривши розрахунок пені, господарський суд установив, що пеня у розмірі 680 000,00 грн підлягає стягненню з відповідача.

З огляду на встановлені обставини справи №904/153/20, Господарський суд Дніпропетровської області 22.09.2020 ухвалив рішення, яким позовні вимоги задовольнив у повному обсязі і стягнув із товариства з обмеженою відповідальністю в дохід загального фонду Державного бюджету України штраф у розмірі 680 000,00 грн і пеню у розмірі 680 000,00 грн.

Сторони справи не скористались правом на оскарження зазначеного судового рішення, у зв’язку з чим, воно набрало законної сили, а на його виконання були видані виконавчі документи.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що посадовець вимагав та одержав через посередника неправомірну вигоду у сумі 1200 доларів від родича засудженого.

Також ДБР відкрило кримінальне провадження щодо правоохоронців, які привласнювали арештоване майно. 

Додамо, що АМКУ викрив змову постачальників комп’ютерів для судів і оштрафував їх на 8 млн.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Избрание нового главы Кассационного административного суда Верховного Суда, ПРЯМОЙ ЭФИР
Избрание нового главы Кассационного административного суда Верховного Суда, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Антон Чередко
    Антон Чередко
    суддя Центрального апеляційного господарського суду
загрузка...