Нотаріуси отримають доступ до YouControl

16:07, 7 июня 2021
Нотаріуси зможуть використовувати інструмент для проведення первинного фінансового моніторингу в автоматизований спосіб.
Нотаріуси отримають доступ до YouControl

Нотаріальна палата України та компанія YouControl підписали Меморандум про співпрацю з метою сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні шляхом підвищення ефективності функціонування правової галузі, зокрема нотаріату. Про це повідомляє офіційний сайт НПУ.

Нотаріуси України зможуть отримати доступ (за рахунок членських внесків) до аналітичної системи YouControl – інструменту для проведення первинного фінансового моніторингу в автоматизований спосіб.

«Можливість користуватися базою YouControl спростить для нотаріусів, як суб’єктів первинного фінансового моніторингу, процес перевірки осіб, що звертаються за вчиненням нотаріальних дій, допоможе встановлювати відомості, що характеризують клієнта як учасника фінансової операції», – зауважив Володимир Марченко, президент НПУ.

«Сподіваюсь, співпраця з YouControl допоможе нотаріусам ефективно виконувати норми законодавства про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», – зазначив Данило Глоба, заступник директора з правових питань YouControl.

YouControl ‒ аналітична система, яка на основі відкритих даних формує досьє на осіб із понад 180 джерел, відстежує зміни в держреєстрах, візуалізує зв’язки між афілійованими особами, надає інформацію про компанії ЄС, Великобританії, РФ, Кіпру. YouControl – ефективний допоміжний інструментарій, який дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про ЮО, ФОП або фізичну особу. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних із офіційних джерел.

Як нотаріусу отримати доступ до YouControl:

 1. Прослухати безкоштовний інформаційний вебінар щодо користування інструментами YouControl, що відбудеться онлайн 15 червня 2021 року та надалі буде доступний у відеозаписі (звертаємо увагу, що доступ можливий лише за відсутності заборгованості із членських внесків!).
 2. Заповнити заявку на отримання доступу (за вищевказаним посиланням, після вебінару).
 3. Отримати на електронну пошту індивідуальний ключ доступу до системи YouControl.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Нацкомісія з цінних паперів не має права порушувати нотаріальну таємницю — НПУ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Пенсионную реформу в Украине обсудят при участии министра финансов и министра соцполитики, ОНЛАЙН
Пенсионную реформу в Украине обсудят при участии министра финансов и министра соцполитики, ОНЛАЙН
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Олександр Джабурія
  Олександр Джабурія
  голова П'ятого апеляційного адміністративного суду
 • Анастасія Мороко
  Анастасія Мороко
  суддя Харківського окружного адміністративного суду
 • Олена Шляхова
  Олена Шляхова
  суддя Харківського окружного адміністративного суду
загрузка...