ВРП оприлюднила доповідь «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні»

12:00, 3 апреля 2019
З’явився текст щорічної доповіді «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні».
ВРП оприлюднила доповідь «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні»

Вища рада правосуддя оприлюднила текст Щорічної доповіді за 2018 рік «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні», затвердженої рішенням ВРП від 28 березня 2019 року №991/0/15-19.

Нагадаємо, що відповідно до пункту 7 частини першої статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» з метою забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя Вища рада правосуддя готує у співпраці з органами суддівського самоврядування, іншими органами та установами системи правосуддя, громадськими об’єднаннями і оприлюднює щорічну доповідь про стан забезпечення незалежності суддів в Україні.

Рішенням Вищої ради правосуддя від 30 травня 2017 року №1333/0/15-17 було створено Постійну комісію з підготовки щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні.

Протягом 2018 року до Вищої ради правосуддя надходили пропозиції стосовно змісту Щорічної доповіді за 2018 рік від органів державної влади, суддівського врядування і самоврядування, окремих судів. Крім того, Верховний Суд, Державна судова адміністрація України, Рада суддів України та Національна школа суддів України надіслали інформацію з окремих питань суддівської незалежності для включення до тексту Доповіді. Зазначені пропозиції та інформацію враховано Постійною комісією під час підготовки проекту Щорічної доповіді.

Рішенням Постійної комісії від 27 лютого 2019 року № 3 схвалено проект Щорічної доповіді за 2018 рік «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні».

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що ВРП відсторонила від здійснення правосуддя суддю Рахівського райсуду Івана Тулика.

Також стало відомо, що ВРП звільнила суддю Солом’янського райсуду Києва Людмилу Кізюн.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Второе заседание Этического совета, ПРЯМОЙ ЭФИР
Второе заседание Этического совета, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
загрузка...