Стало відомо, як працюватиме Верховний Суд під час карантину

10:44, 18 марта 2020
ВС також рекомендує учасникам судового процесу та іншим громадянам уникати відвідування Суду і використовувати для звернення альтернативні види зв’язку.
Стало відомо, як працюватиме Верховний Суд під час карантину
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Верховний Суд повідомив, що на період установленого на всій території України карантину ВС з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», за можливості вживатиме заходів для мінімізації усного розгляду справ. Про це повідомляє прес-служба Суду.

«Водночас розгляд справ у порядку письмового провадження та прийом документів відбуватимуться у штатному режимі. Сторони можуть звернутися до суду із клопотанням про відкладення розгляду справи у зв’язку із запровадженням карантину.

Також, як повідомлялося раніше, на період карантину Верховний Суд призупиняє проведення масових заходів, не пов’язаних із процесуальною діяльністю, зокрема особистий прийом громадян, екскурсії, круглі столи, семінари.

Верховний Суд також рекомендує учасникам судового процесу та іншим громадянам уникати відвідування Суду і використовувати для звернення альтернативні види зв’язку (електронну пошту, телефон).

E-mail: [email protected]

Телефони:

Контакт-центр: 0-800-501-492 (безкоштовно на всій території України)

Велика Палата: (044) 253-02-87

Касаційний адміністративний суд: (044) 501-95-30

Касаційний господарський суд: (044) 207-58-24

Касаційний кримінальний суд: (044) 591-09-46

Касаційний цивільний суд: (044) 591-10-00

Факс: (044) 253-86-20

Коментуючи ситуацію із запровадженням в Україні карантину, як йдеться у заяві ВС, Голова Верховного Суду Валентина Данішевська зазначила: «У цей непростий час ми маємо два головних завдання – зупинити поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, дотримуючись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я, та забезпечити захист прав і свобод наших громадян. Немає універсальних рекомендацій для організації роботи кожного конкретного судді, проте збереження здоров’я як співробітників суду, так і учасників судових процесів є безперечним пріоритетом».

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що з’їзд суддів через карантин перенесли.

Додамо, голова РСУ Богдан Моніч рекомендував запровадити особливий режим роботи судів на період карантину.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Главное о суде
Сегодня день рождения празднуют
  • Наталія Добрівська
    Наталія Добрівська
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва