Деснянський райсуд міста Києва повідомляє про тимчасове припинення відправлення поштової кореспонденції

10:37, 15 июля 2022
Це пов’язано із відсутністю достатнього фінансування та забезпечення поштовими марками
Деснянський райсуд міста Києва повідомляє про тимчасове припинення відправлення поштової кореспонденції
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

У зв’язку із відсутністю достатнього фінансування та забезпечення поштовими марками, Деснянський районний суд міста Києва повідомляє, що відправка поштової кореспонденції суду тимчасово припинена.  

«З метою своєчасного повідомлення про день та час судових засідань просимо використовувати сучасні альтернативні способи для отримання  повісток, повідомлень та іншої інформації із суду, в тому числі процесуальних документів (копій судових рішень, виконавчих листів тощо), а саме:

  • при подачі документів до суду надавати письмову згоду на надсилання судової повістки у вигляді SMS-повідомлень, вказуючи свій номер мобільного телефону;
  • ознайомитись з датою призначення справи до розгляду на веб-сайті Деснянського районного суду міста Києва у розділі «Громадянам»: Списки судових  справ,  призначених до розгляду за посиланням;
  • отримувати процесуальні документи електронною поштою;
  • телефонувати до єдиного контакт-центру судової влади України за номером 044-207-35-46 (безкоштовно по всій території України);
  • отримувати процесуальні документи електронною поштою, або через підсистему «Електронний суд», для чого необхідно:
  1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (створити поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі Судової влади України за посиланням.
  2. Для відображення справи у вашому особистому електронному кабінеті необхідно через особистий електронний кабінет у підсистемі «Електронний суд» подати заяву про внесення даних РНОКПП до додаткових відомостей про учасника справи, в якій буде зазначений ваш РНОКПП.

Також при зверненні до суду прохання повідомляти про всі відомі засоби зв’язку - офіційні адреси, адреси електронної пошти, номера телефонів свої та інших учасників провадження», — йдеться у повідомленні суду.

Раніше ми писали, що Солом’янський райсуд Києва тимчасово припинив відправку поштової кореспонденції

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Telegram канал Sud.ua
Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Главное о суде