Екстремальна спека у світі: в ООН оголосили надзвичайну кліматичну ситуацію

14:23, 27 августа 2019
Рівень концентрації вуглекислого газу в атмосфері досяг найвищої позначки за всю історію людства.
Екстремальна спека у світі: в ООН оголосили надзвичайну кліматичну ситуацію

Генсек ООН Антоніу Гутерріш занепокоєний кліматичним станом. Він заявив, що липень 2019 року був найспекотнішим місяцем в історії, і 2015-2019 роки, швидше за все, будуть винзнані найспекотнішими роками за всю історію метеоспостережень. Про це повідомляє Українська правда.

«Згідно з даними Всесвітньої метеорологічної організації, рівень концентрації вуглекислого газу в атмосфері досяг найвищої позначки за всю історію людства: такий рівень концентрації CO2 існував 3-5 мільйонів років тому, тоді і температура була значно вище, і рівень морів був від 10 до 20 метрів вище», — сказав генсек.

Він нагадав про стрімке танення льодовиків в Гренландії. Тільки в липні там розтануло 179 мільярдів тонн льоду. Одночасно пожежі в Сибіру, ​​на Алясці, в Канаді, в Гренландії за полярним колом і в Амазонії в червні та липні цього року призвели до викидів десятків мегатонн вуглекислого газу в атмосферу.

«Як відзначають експерти Міжурядової групи зі зміни клімату, ми повинні втримати підвищення температури в межах 1,5 градусів за Цельсієм до кінця століття, досягти нульового рівня викидів вуглекислого газу до 2050 року, на 45% скоротити викиди парникових газів до 2030 року», — заявив глава ООН.

Він підкреслив, що країни повинні докладати більше зусиль для виконання Паризької угоди. Багато обіцянок щодо боротьби зі зміною клімату не виконуються. Більше того, заходів, передбачених цією угодою, вже недостатньо.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що за даними ООН, від конфлікту на Донбасі страждають 5 мільйонів людей.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Віталій Безгін про те, як «Слуга народу» збирається реформувати державну службу
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Светлана Хома
    Светлана Хома
    судья Хозяйственного суда Тернопольской области
  • Ирина Венедиктова
    Ирина Венедиктова
    председатель Комитета Верховной Рады Украины