У Кабміні дали визначення поняття оздоровлення

14:27, 3 мая 2019
До ВР подано законопроект щодо регулювання курортної галузі.
У Кабміні дали визначення поняття оздоровлення

2 травня у Верховнії Раді України за 10269 було зареєстровано проект закону, поданий Кабінетом міністрів України, про внесення змін до Закону України «Про курорти».

Метою цього законопроекту є приведення у відповідність до чинного законодавства норм Закону України «Про курорти» шляхом включення до переліку документів клопотання відомостей про функціональне призначення території, визначення органів, які здійснюють погодження клопотання із землевласниками, врегулювання питань планування, забудови та іншого використання територій курортів, вдосконалення термінологічно-понятійного апарату тощо.

У Кабміні наголошують, що в умовах розбудови держави курортна галузь є дієвим засобом формування ринкових механізмів господарювання на природних курортних територіях, забезпечення надходження значних коштів до державного бюджету та однією з форм раціонального використання наявних природних лікувальних ресурсів.

Означеним проектом, зокрема, визначаються терміни «рекреація» та «оздоровлення». Рекреацією слід вважати відновлення сил організму людини та задоволення її фізіологічних і соціальних потреб у вільний від основної діяльності час у процесі здійснення різних видів діяльності (відпочинку, оздоровлення, туризму) з урахуванням факторів навколишнього природного середовища. Тоді як оздоровлення  це комплекс спеціальних заходів медичного, гігієнічного, спортивного характеру, спрямованих на підвищення стійкості людського організму до фізичних, біологічних, психологічних, соціальних факторів навколишнього природного середовища з метою зміцнення здоров'я людини.

Також у проекті прописано визначення органів, що здійснюють погодження клопотання із землевласниками, включення до переліку документів клопотання відомостей про функціональне призначення території, урегулювання питань планування, забудови та іншого використання територій курортів, виключення застарілих термінів та установ тощо.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» розповідала, що народні депутати пропонують внести зміни до ЗУ «Про туризм».

Також нещодавно ми писали, що 28 квітня набув чинності ЗУ «Про соціальні послуги». 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Інна Зубченко
  Інна Зубченко
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Юрій Чопко
  Юрій Чопко
  суддя Господарського суду Тернопільської області
 • Віктор Школяров
  Віктор Школяров
  суддя Верховного Суду України
 • Сергій Гирич
  Сергій Гирич
  голова Личаківського районного суду м. Львова
загрузка...