У столичному СІЗО житомирянин створив злочинну групу зі збуту вибухівки

03:00, 9 апреля 2021
44-річний житель Житомирського району, перебуваючи в столичному слідчому ізоляторі, з метою незаконного збагачення, сформував організовану групу для збуту вибухівки.
У столичному СІЗО житомирянин створив злочинну групу зі збуту вибухівки
Джерело фото: ruporzt.com.ua
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

У четвер, 8 квітня 2021 року, за погодженням із Житомирською обласною прокуратурою організатору злочинної групи та двом учасникам повідомлено про підозру у незаконному збуті бойових припасів та вибухових речовин, вчиненого організованою групою (ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 263 КК України), - повідомляє «Рупор Житомира».

За даними слідства, 44-річний житель Житомирського району, перебуваючи в столичному слідчому ізоляторі, з метою незаконного збагачення, сформував стійку організовану групу для збуту вибухових речовин та вибухових пристроїв.

До протиправної діяльності залучив своїх знайомих – 28-річну жительку Житомирщини, раніше засуджену до позбавлення волі з іспитовим строком, а також ще одного жителя Київщини, який мав джерела придбання вибухових пристроїв.

Відтак з квітня по жовтень 2020 року підозрювані неодноразово збували на території Житомирської області незаконно придбані вибухові пристрої та вибухові речовини.

Затримано учасницю злочинної групи під час збуту вибухівки, у тому числі 108 саморобних вибухових пристроїв, та вилучено 36 тис. грн – другу частину отриманих нею коштів (раніше 22 тис. грн у виді завдатку було перераховано на банківську карту).

Під час обшуків за місцями проживання фігурантів справи вилучено вибухову речовину та вибухові пристроїв, а також 95 бойових припасів вогнепальної зброї.

Двом учасникам злочинної групи обрано запобіжні заходи – у виді тримання під вартою та домашнього арешту, організатор продовжує відбувати попереднє покарання у виді позбавлення волі.

Злочинну діяльність організованої групи викрито та припинено прокуратурою спільно з відділом боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в області.

Досудове слідство проводить Головне управління Нацполіції в області.

Житомирська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво.

Санкцією зазначеної статті передбачене покарання - позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що одеситка намагалась передати в СІЗО наркотики в шести морквинах.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

XX съезд судей Украины – онлайн-трансляция – день первый
Telegram канал Sud.ua
XX съезд судей Украины – онлайн-трансляция – день первый
Сегодня день рождения празднуют
  • Світлана Грабець
    Світлана Грабець
    суддя Господарського суду Київської області