Владимир Зеленский постановил ввести решение СНБО об обеспечении электронными коммуникационными услугами в условиях военного положения

10:54, 29 ноября 2022
Президент подписал Указ №802/2022.
Владимир Зеленский постановил ввести решение СНБО об обеспечении электронными коммуникационными услугами в условиях военного положения
Изображение от creativeart на Freepik

Президент Украины Владимир Зеленский подписал Указ №802/2022 о решении Совета национальной безопасности и обороны Украины от 26 ноября 2022 года «Об обеспечении электронными коммуникационными услугами в условиях военного положения».

«В соответствии со статьей 107 Конституции Украины постановляю:

 1. Ввести решение Совета национальной безопасности и обороны Украины от 26 ноября 2022 года "Об обеспечении электронными коммуникационными услугами в условиях военного положения" (прилагается).
 2. Контроль за исполнением решения Совета национальной безопасности и обороны Украины, введенного в действие этим Указом, возложить на Секретаря Совета национальной безопасности и обороны Украины.
 3. Этот Указ вступает в силу со дня его опубликования», - говорится в сообщении.

На языке оригинала

Введено в дію

Указом Президента України

від 26 листопада 2022 року

№ 802/2022

 

РІШЕННЯ

Ради національної безпеки і оборони України

від 26 листопада 2022 року

Про забезпечення електронними комунікаційними послугами в умовах воєнного стану

В умовах відсічі збройній агресії Російської Федерації проти України та з метою гарантування безпеки держави, безпеки та сталості електронних комунікаційних мереж, відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

 1. Постачальникам електронних комунікаційних мереж та/або послуг невідкладно, до 28 листопада 2022 року, забезпечити надання електронних комунікаційних послуг з дотриманням установлених показників якості для переліку об'єктів, визначених відповідним розпорядженням Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій, з урахуванням можливої відсутності електроживлення на таких об'єктах щонайменше протягом трьох діб.
 2. Кабінету Міністрів України забезпечити:

1) унормування питання здійснення заходів державного нагляду (контролю) в умовах воєнного стану, дозволивши за рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв'язку, за наявності загрози, яка має значний негативний вплив на гарантування безпеки держави, здійснювати позапланові заходи державного нагляду (контролю) за дотриманням постачальниками електронних комунікаційних мереж та/або послуг:

законодавства у сфері електронних комунікацій щодо виконання показників та параметрів якості електронних комунікаційних послуг;

рішень Ради національної безпеки і оборони України, уведених у дію указами Президента України, щодо обмеження або припинення надання електронних комунікаційних послуг і використання електронних комунікаційних мереж та інших санкцій у сфері електронних комунікацій, установлених відповідно до статті 4 Закону України «Про санкції»;

розпоряджень Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій;

2) пріоритетне електроживлення об'єктів інфраструктури та технічних засобів електронних комунікацій, а також споруд електронних комунікаційних мереж.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України О.ДАНІЛОВ

Подписывайтесь на наш telegram-канал t.me/sudua и на Twitter, а также на нашу страницу в Facebook и в Instagram, чтобы быть в курсе самых важных событий.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Избрание нового председателя Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда, онлайн
Избрание нового председателя Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда, онлайн
Главное за день
Сегодня день рождения празднуют
 • Людмила Чернота
  Людмила Чернота
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Андрій Мороз
  Андрій Мороз
  суддя Миколаївського окружного адміністративного суду
 • Наталя Стрельнікова
  Наталя Стрельнікова
  суддя Запорізького окружного адміністративного суду
 • Олег Первомайський
  Олег Первомайський
  суддя Конституційного Суду України