У США за допомогою ШІ хочуть реформувати планування попередніх судових слухань

15:32, 15 червня 2023
У США хочуть залучити штучний інтелект до реформи планування попередніх судових слухань.
У США за допомогою ШІ хочуть реформувати планування попередніх судових слухань
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

У США ад'юнкт-професор комп'ютерних наук та інженерії Інженерної школи Маккелві Вашингтонського університету в Сент-Луїсі Вільям Йео та співробітники Сіракузького університету в Нью-Йорку будуть використовувати штучний інтелект для розробки справедливого, рівноправного та ефективного планування для судової системи. Про це повідомив офіційний сайт Інженерної школи Маккелві.

Команда отримала грант у розмірі 600 000 доларів від Національного наукового фонду (NSF) на реформу планування попередніх судових слухань, щоб за допомогою ШІ зробити його більш справедливим та рівноправним.

Завдяки інтеграції методів машинного навчання та оптимізації підхід команди обіцяє підвищити справедливість та надати змістовні пояснення щодо рішень по плануванню, пом'якшивши негативні наслідки, пов'язані з поточною системою.

«З обчислювальної точки зору планування - це загальна проблема, з якою ви часто стикаєтеся, наприклад, планування занять, польотів або ще зі складним набором обмежень і переваг», - сказав Йео. «Ми з моїм колегою Фердинандо Фіоретто особливо цікавимося темою справедливості та тим, як можна використати ШІ для просування суспільного блага та рівності. Дізнавшись про проблеми, пов'язані з плануванням попередніх судових слухань, пов'язані з ним несправедливості та неефективність поточної системи планування, ми зрозуміли, що це та область, в якій нові методи штучного інтелекту потенційно можуть мати великий позитивний вплив».

«Ми починаємо з судової системи Нью-Йорка, тому що наша команда там має контакти, і ми можемо почати з розгортання нашої методики планування в одному окрузі», — сказав Йео.

«Поліпшення розкладу судових засідань, навіть у невеликому масштабі, я вже вважаю успіхом, особливо упродовж трирічного періоду цього проекту. Забігаючи наперед, більш довгострокові цілі включають поширення нашої методики на інші судові системи, пошук додаткових способів підвищення ефективності з точки зору відвідуваності відповідачами на досудовому розгляді і розширення для включення інших форм справедливості, про які люди в галузі планування можуть не знати, це вони повинні враховувати».

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

XX з’їзд суддів України – онлайн-трансляція – день перший
Telegram канал Sud.ua
XX з’їзд суддів України – онлайн-трансляція – день перший
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Юлія Харченко
    Юлія Харченко
    суддя Одеського окружного адміністративного суду
  • Наталія Галайко
    Наталія Галайко
    суддя Залізничного районного суду м. Львова