ОАСК відкрив провадження у справі за позовом Асоціації приватних виконавців України до Мін’юсту

16:20, 2 серпня 2022
Суд призначив підготовче засідання у справі на 25 серпня 2022 року.
ОАСК відкрив провадження у справі за позовом Асоціації приватних виконавців України до Мін’юсту

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Некомерційної професійної організації «Асоціація приватних виконавців України» до Міністерства юстиції України. Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

«Позивач просить суд визнати протиправним наказ Мін’юсту від 24.05.2022р. №2068/5, яким було внесено зміни до наказу Мін’юсту від 04.04.2022 р. № 1310/5 «Деякі питання доступу до автоматизованої системи виконавчого провадження та Єдиного реєстру приватних виконавців України у період воєнного стану».

На думку позивача, оскаржувані зміни мають дискримінаційний характер щодо приватних виконавців, скасовують «заявочний» принцип відновлення доступу до АСВП та встановлюють певні умови, за яких приватному виконавцю відновлюється такий доступ, а саме:

- приватний виконавець не має заборгованості з плати за користування АСВП;

- приватним виконавцем укладено договір страхування цивільно-правової відповідальності, строк дії якого не закінчився, мінімальний розмір страхової суми за яким не перевищує суму стягнення за виконавчими документами, що перебувають у нього на виконанні, та інші умови», — йдеться у повідомленні.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче засідання у справі на 25 серпня 2022 року.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Зеленський: Росія може спровокувати найбільшу в історії радіаційну аварію
Зеленський: Росія може спровокувати найбільшу в історії радіаційну аварію
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
 • Ірина Салійчук
  Ірина Салійчук
  начальник управління Верховного Суду
 • Людмила Салтан
  Людмила Салтан
  суддя Київського районного суду м. Одеси
 • Анатолій Єрьомін
  Анатолій Єрьомін
  суддя Вищого адміністративного суду України
загрузка...