Стало відомо, коли в Україну прийде страшний грип

15:29, 12 вересня 2017
Медики лякають українців новими штамами грипу.
Стало відомо, коли в Україну прийде страшний грип
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Медики попереджають: українці цієї осені зіткнуться з новою епідемією грипу. У МОЗ прогнозують, що майбутня епідемія загрожує бути однією з найзначніших за останні роки, повідомляє «Політека».

Уже в листопаді 2017 року Україну прийдуть три штами грипу: «Гонконг», «Брісбен» і «Мічиган». Саме «Мічиган», за прогнозами, може виявитися найважчим, оскільки українці зіткнуться з ним вперше. Крім цього, «Мічиган» — це підвид «свинячого» грипу, який вже побував в Україні.

Варто відзначити, що за симптоматикою штам «Мічиган» практично не відрізняється від «свинячого» грипу. Хворого буде турбувати підвищена температура, слабкість, відчуття тяжкості в тілі, а в головну групу ризику потраплять вагітні, люди, що страждають на діабет і астму, а також люди похилого віку.

«Судово-юридична газета» повідомляла, що вже восени 2017 року українців зможуть звільнити за відмову від щеплення. У разі прийняття закону в запропонованому на даний момент варіанті працівника зможуть усунути від роботи, якщо він знаходився в контакті з інфекційним хворим, наприклад, під час грипу. Тобто, якщо ви поспілкувалися з людиною, у якої грип, — працювати не будете.

Закон про посилення мобілізації: військовий облік та інші зміни для українців за кордоном
Telegram канал Sud.ua
Закон про посилення мобілізації: військовий облік та інші зміни для українців за кордоном
Головне про суд