Витяг з ЄДР: який порядок отримання

19:27, 22 вересня 2022
Відомості з Єдиного державного реєстру надаються у вигляді витягу. У паперовій формі він надається за запитом шляхом звернення заявника до уповноваженого суб’єкта державної реєстрації, центру надання адміністративних послуг або нотаріуса.
Витяг з ЄДР: який порядок отримання

Міністерство юстиції України нагадало, що ЄДР є єдиною державною інформаційною системою, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

«Відомості з Єдиного державного реєстру надаються у вигляді витягу. У паперовій формі він надається за запитом шляхом звернення заявника до уповноваженого суб’єкта державної реєстрації, центру надання адміністративних послуг або нотаріуса.

Разом із запитом заявник подає документ, що підтверджує внесення плати за надання витягу з Єдиного державного реєстру в розмірі, який визначається відповідно до частини четвертої статті 36 Закону.

Форма запиту про надання витягу з ЄДР розміщена на вебсайті Мін’юсту за посиланням.

Разом із тим, з 24.02.2022 в Україні діє воєнний стан. Порядок та особливості надання інформації з Державного реєстру прав та Єдиного державного реєстру в умовах воєнного стану врегульовано постановою Кабінету Міністрів України, якою передбачено, що на цей період та протягом одного місяця з дня його припинення або скасування, відомості з ЄДР та ДРРП за зверненнями фізичних та юридичних осіб надаються державними реєстраторами, нотаріусами, а також адміністраторами центрів надання адміністративних послуг, робоче місце (контора) яких розташоване в межах адміністративно-територіальної одиниці, що не включена до затвердженого відповідно до пункту 12 цієї постанови переліку адміністративно територіальних одиниць.

Перелік адміністративно-територіальних одиниць, в межах яких припиняється  доступ користувачів до єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України (далі – Перелік), в умовах воєнного стану, оприлюднено на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України за посиланням

 Перелік суб’єктів державної реєстрації, якими в умовах воєнного стану проводиться державна реєстрація, оприлюднюється та оновлюється на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України за посиланням.

Перелік нотаріусів, якими в умовах воєнного стану вчиняються нотаріальні дії щодо цінного майна, оприлюднено за посиланням

Таким чином, для отримання інформації з Єдиного державного реєстру фізичні та юридичні особи можуть звернутися до державного реєстратора, нотаріуса, а також до адміністратора центру надання адміністративних послуг, робоче місце (контора) яких розташовано в межах адміністративно-територіальної одиниці, що не включена до Переліку.

* У разі внесення змін до законодавства консультація буде вважатися недійсною (22.09.22)», — сказано у повідомленні Мін’юсту.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Зеленський: маємо доповнити діяльність Міжнародного кримінального суду, створивши спецтрибунал
Зеленський: маємо доповнити діяльність Міжнародного кримінального суду, створивши спецтрибунал
Сьогодні день народження святкують
  • Дмитро Татаринов
    Дмитро Татаринов
    суддя Запорізького окружного адміністративного суду
  • Ірина Соломко
    Ірина Соломко
    суддя Чернігівського окружного адміністративного суду
загрузка...