Національний банк України у роботі з Міжнародним валютним фондом запросив окремий блок технічної допомоги, пов'язаний із віртуальними активами та цифровими технологіями. Про це повідомив голова НБУ Андрій Пишний в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».
«Також реформуємо нагляд з метою посилити аналітичну складову та об'єднати експертизу, у тому числі про технологічні речі та AML (anti money loundering)», – сказав він.
Пишний також повідомив, що Україна запустила один із прогресивних механізмів тестування рішень, спрямованих на впровадження цифрових технологій, роботи з віртуальними активами та інноваційних фінтех розробок – так звану регуляторну пісочницю, подібно до того, як це функціонує в Сінгапурі, Великій Британії, Швейцарії, США.
«Це дозволить тестувати рішення за обмеженої кількості користувачів, контролюючи ризики, відпрацьовуючи технологічні та регуляторні моделі. Доопрацьовувати, і ті з них, які підтвердять життєздатність та відповідність, випускатимуться досить швидко на ринок», – пояснив голова НБУ.
Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.