Відтепер водії зможуть замовити індивідуальні номерні знаки онлайн

19:30, 25 апреля 2019
З 24 квітня можна замовити та оплатити номерні знаки, не виходячи з дому.
Відтепер водії зможуть замовити індивідуальні номерні знаки онлайн

На сайті Державного агенства з питань електронного урядування оприлюднено інформацію, що від сьогодні громадянин може перевірити можливість замовлення конкретного індивідуального номерного знаку, замовити та оплатити його виготовлення, не виходячи з дому.

У грудні 2018 року відбувся запуск електронного кабінету водія. Користувачу кабінету надається інформація про його водійські посвідчення, транспортні засоби, власником яких він є, та адміністративні правопорушення, у яких він був винуватцем. У цьому ж кабінеті користувач може сплатити неоплачені штрафи, зареєструватися в електронній черзі на отримання послуг у сервісних центрах МВС, замовити безкоштовну чи платну послугу з перевірки транспортного засобу за його VIN-кодом.

Після замовлення водій може забрати готовий номерний знак у відділенні «Нової пошти», яке він сам обирає під час замовлення знаку. В майбутньому планується запуск повноцінної системи замовлення усіх державних номерних знаків через електронний кабінет водія, що, на думку Держагентства, матиме ще більший антикорупційний ефект.

Для того, щоб скористатися новою послугою, потрібно авторизуватися в електронному кабінеті водія. Онлайн-сервіс доступний на сайті та на Урядовому порталі у розділі «Електронні послуги». Доступ до е-кабінету здійснюється за допомогою електронного підпису, BankID або MobileID. У розділі «Замовлення ІНЗ» потрібно підібрати індивідуальний номерний знак, перевіривши його унікальність та зовнішній вигляд. Якщо введений номер ще ніким не зайнятий, система автоматично розрахує вартість його замовлення. На цьому етапі користувач може обрати один з двох можливих способів отримання ІНЗ: доставка у відділення «Нової пошти» чи можливість самостійно забрати виготовлені номери у головному сервісному центрі МВС у Києві (безкоштовно). Наступний етап — автоматичне формування заяви на отримання ІНЗ, яку користувач повинен підписати за допомогою власного кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Завершенням процесу отримання послуги є оплата ІНЗ.

А ось вартість послуги доставки «Новою поштою» недешева та фіксована — 500 грн.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» публікувала інформацію, що киянам зробили важливе повідомлення щодо паркування онлайн.

Також ми писали про те, Кабмін відкрив доступ до даних щодо реєстрації авто.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Быть ли суду в смартфоне: замглавы ГСА о ЕСИТС и перспективах электронного суда
Быть ли суду в смартфоне: замглавы ГСА о ЕСИТС и перспективах электронного суда
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Світлана Мартьянова
  Світлана Мартьянова
  голова Франківського районного суду м. Львова
 • Іван Феєр
  Іван Феєр
  суддя Закарпатського апеляційного суду
 • Віталій Василик
  Віталій Василик
  заступник Міністра юстиції України
загрузка...