ВККС призначила психологічне тестування для 67 суддів

18:44, 27 марта 2019
Тестування проводиться у межах процедури кваліфоцінювання суддів на відповідність займаним посадам.
ВККС призначила психологічне тестування для 67 суддів

Для цілей формування суддівських досьє Вищою кваліфікаційною комісією суддів України 26 березня 2019 року ухвалено рішення про призначення тестування особистих морально-психологічних якостей і загальних здібностей для 67 суддів у межах процедури кваліфікаційного оцінювання суддів на відповідність займаним посадам та кваліфікаційного оцінювання у зв’язку з накладенням дисциплінарних стягнень, а також затверджено графік його проведення.

Адреса проведення комп’ютерного тестування: Київ, вул. Генерала Шаповала, 9 (Вища кваліфікаційна комісія суддів України).

Реєстрація на тестування розпочнеться о 09:30.

Тривалість проведення тестування з 10:00 до 17:00, перерва  з 13:00 до 14:00.

Адреса проведення інтерв’ю з психологом: Київ, вул. Мельникова, 81Б (Національна академія прокуратури України).

Реєстрація на інтерв’ю здійснюватиметься за 30 хвилин до визначеного судді часу. Тривалість проведення інтерв’ю  до однієї години.

Для реєстрації на комп’ютерне тестування та інтерв’ю з психологом необхідно мати при собі паспорт громадянина України та посвідчення судді.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що ВККС призначила іспити для 137 суддів місцевих та апеляційних судів. Зі списком суддів, стосовно яких призначено іспити, та графіком іспитів можна ознайомитись за посиланням.

Також Вища кваліфікаційна комісія суддів України затвердила тестові запитання для проведення іспиту в межах кваліфікаційного оцінювання суддів та кандидатів на посади суддів Апеляційної палати Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Відповідальність за керування авто в стані сп’яніння: що планують законодавці
Loading...
загрузка...