ВККС затвердила тестові запитання для кандидатів до Апеляційної палати IP-суду

16:45, 26 марта 2019
Кандидати можуть ознайомитись з переліком питань.
ВККС затвердила тестові запитання для кандидатів до Апеляційної палати IP-суду

Вища кваліфікаційна комісія суддів України 26 березня 2019 року затвердила тестові запитання для проведення іспиту в межах кваліфікаційного оцінювання суддів та кандидатів на посаду судді Апеляційної палати Вищого суду з питань інтелектуальної власності. Про це повідомляє прес-служба ВККС.

Із переліком основ тестових запитань можна ознайомитися у підрозділі «Тестові запитання» розділу «Оцінювання» та у рубриці «Завдання (запитання) іспиту» підрозділу «Конкурс до Апеляційної палати Вищого суду з питань інтелектуальної власності 05.10.18 (ТРИВАЄ)» розділу «Конкурс на зайняття вакантних посад суддів» офіційного веб-сайта Комісії, а також за цим посиланням: «Основи тестових запитань для проведення іспиту під час кваліфікаційного оцінювання суддів та кандидатів на посаду судді Апеляційної палати Вищого суду з питань інтелектуальної власності».

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що 1 квітня 2019 року о 10:00 у ВККС відбудеться розгляд питання про перегляд рішень колегій Комісії у частині встановлення відповідності осіб вимогам до кандидатів на посади суддів Апеляційної палати Вищого суду з питань інтелектуальної власності та допуску їх до кваліфікаційного оцінювання у межах конкурсу, оголошеного Комісією 5 жовтня 2018 року.

Крім того, ми писали, що на засіданнях Вищої кваліфікаційної комісії суддів України розглядалися питання про допуск кандидатів до участі у конкурсі на зайняття вакантних посад суддів Апеляційної палати Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

Також нам стало відомо, що ВККС ухвалила рішення про допуск кандидатів до участі у конкурсі на зайняття вакантних посад суддів Апеляційної палати IP-суду.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували
Нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Андрій Овсієнко
  Андрій Овсієнко
  голова Вищої ради правосуддя в 2017-2021 рр.
 • Світлана Старовойтова
  Світлана Старовойтова
  суддя Дніпровського районного суду міста Києва
 • Лариса Бородіна
  Лариса Бородіна
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Інна Клочко
  Інна Клочко
  суддя Деснянського районного суду міста Києва
 • Микола Шатерніков
  Микола Шатерніков
  суддя Господарського суду Харківської області
загрузка...