Заборона полювання на лося в Україні: Шостий апеляційний суд ухвалив рішення

14:20, 9 апреля 2019
Колегія суддів ухвалила рішення про залишення лося європейського в Червоній книзі України.
Заборона полювання на лося в Україні: Шостий апеляційний суд ухвалив рішення

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду 8 квітня ухвалила рішення про залишення лося європейського в Червоній книзі України. Про це повідомляє прес-служба суду.

Повідомляється, що колегія суддів у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції розглянула апеляційні скарги Міністерства екології та природних ресурсів України, інших учасників справи та осіб, які приєдналися до апеляційної скарги Міністерства, а саме БО «Благодійний фонд Дніпровського району Києва «Київський еколого-культурний центр» та ГО «Відкриті клітки України», в адміністративній справі №826/9432/17.

Позивач має посвідчення мисливця та вважав, що міністерства аграрної політики та продовольства, екології та природних ресурсів України допустили дії та бездіяльність у вжитті заходів щодо заборони полювання на лося, непогодження лімітів щодо використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезони полювання 2017–2018 і 2018–2019 років. Тому позивач просив суд визнати протиправними дії і бездіяльність міністерств, Державного агентства лісових ресурсів України, Інституту зоології ім. І. І.Шмальгаузена. а також визнати погодженими ліміти добування мисливських тварин і зобов’язати відповідачів ужити заходів щодо усунення порушень прав позивача та його інтересів. Позивач також просив наказ від 19 грудня 2017 року «Про внесення змін до Переліку тварин, що заносяться до Червоної книги України», визнати нечинним. У цьому наказі, нагадаэмо, йдеться про внесення лося європейського до Червоної книги України.

Окружний адмінсуд 27 листопада 2018 року ухвалив рішення, яким визнав протиправними дії та наказ Міністерства екології та природних ресурсів України по вжиттю заходів щодо заборони полювання на лося.

Колегія суддів Шостого ААС задовольнила апеляційні скарги Мінекології та інших. У частині задоволення позовних вимог рішення суду першої інстанції скасувала та ухвалила нову постанову — відмовити повністю.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що 4 лютого Окружний адміністративний суд Києва розглядав позов мисливців до міністра екології про скасування наказу про внесення лося до Червоної книги.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Сергій Хопта
  Сергій Хопта
  суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду
 • Оксана Струбіцька
  Оксана Струбіцька
  суддя Чернівецького апеляційного суду
 • Олена Первушина
  Олена Первушина
  суддя Голосіївського районного суду міста Києва
 • Наталія Охотницька
  Наталія Охотницька
  заступник голови Господарського суду Тернопільської області
 • Любомир Андрейчук
  Любомир Андрейчук
  суддя Господарського суду Закарпатської області
загрузка...