Заснували школу практичних знань з питань доступу до правосуддя

14:45, 22 мая 2019
Школа функціонуватиме з використанням експертних та технічних потужностей правових клубів Pravokator.
Заснували школу практичних знань з питань доступу до правосуддя

Об’єднати зусилля у пошуку, дослідженні, систематизації та розповсюдженні кращих національних та міжнародних практик з забезпечення ефективного та всеохоплюючого доступу до правосуддя — мета, яку Міністерство юстиції України, координаційний центр з надання правової допомоги, ВБО «Українська фундація правової допомоги», ГС «Мережа правового розвитку», ГО «Асоціація юридичних клінік» поставили перед собою, підписавши меморандум, яким заснували українську школу практичних знань з питань доступу до правосуддя. Про це повідомляє офіційний сайт Мінюсту.

Потреба у такому надінституційному утворені назріла вже давно. Система БПД разом з партнерами накопичила безліч кращих практик у сфері захисту прав людини та забезпечення доступу до правосуддя для вразливих верств населення.

Заступник міністра юстиції України Іванна Смачило побажала успіху новому починанню. «Консолідація наших зусиль завжди дає вагомі результати, і я впевнена, що українська школа практичних знань з питань доступу до правосуддя не буде винятком»,  зазначила вона.

У планах школи  регулярне проведення міжнародних конференцій з безоплатної правової допомоги, реалізація київської відкритої практичної програми з розвитку правової спроможності (Kyiv Open Legal Empowerment Practical Program), широка взаємодія з національними та зарубіжними державними та недержавними інституціями, що забезпечують доступ до правосуддя.

Директор координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк підкреслив: «Кожен проект, який рухає чи розвиває система БПД, має відношення до тієї сфери, в якій працює велика кількість наших міжнародних партнерів. Нам тепер буде простіше об’єднувати зусилля, впроваджувати нові ініціативи. За одним столом зможемо формувати порядок денний тих практичних програм, які зараз необхідні у сфері доступу до правосуддя».

Школа функціонуватиме з використанням експертних та технічних потужностей правових клубів Pravokator. Перша зустріч ініціаторів школи відбудеться на початку червня.

«Судово-юридична газета» вже писала про основні проблеми, які виникали під час розробки концепції реформування юридичної вищої освіти.

Також ми розповідали про створення одного з ключових органів управління в системі вищої освіти — Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО).

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Пленум Верховного Суда обсуждает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Пленум Верховного Суда обсуждает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Іванна Іванюк
  Іванна Іванюк
  суддя Залізничного районного суду м. Львова
 • Олена Висоцька
  Олена Висоцька
  заступник Міністра юстиції України
 • В'ячеслав Хохуляк
  В'ячеслав Хохуляк
  суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду
загрузка...