Національне агентство з питань запобігання корупції надало українцям 5 технічних порад для роботи з Реєстром декларацій. Інформація з’явилась у пресслужбі НАЗК.
«Після оновлення Реєстру декларацій до особистого кабінету декларанта додалося багато зручних функцій. Зокрема, тепер під час роботи з чернеткою усі персональні дані зберігаються та доступні для продовження роботи з документом при використанні іншого браузера, комп’ютера або кваліфікованого електронного підпису (КЕП).
Також при створенні нової декларації на основі попередньої забезпечено перенесення персональних даних суб’єктів декларування до нового документа.
Щоб коректно користуватися всіма новими функціями, перед початком роботи з Реєстром декларацій дотримуйтеся кількох простих порад.
Порада № 1
Для входу в Реєстр декларацій використовуйте веббраузери без вбудованого VPN.
Якщо ви використовуєте VPN, відімкніть його під час роботи з Реєстром декларацій.
Порада № 2
Перевірте, чи опубліковані сертифікати вашого КЕП на сайті кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, яким вам видано кваліфікований електронний підпис.
Наприклад, якщо ви отримували КЕП у податковій, ці дані можна знайти за посиланням.
Порада № 3
Використовуйте операційну систему та веббраузер, які забезпечуються офіційною підтримкою виробників.
Наприклад, підтримка виробником операційної системи Windows XP була припинена 8 квітня 2014 року, операційної системи Windows 7 – 14 січня 2020 року.
Порада № 4
Переконайтеся, що на вашому комп'ютері встановлено актуальну дату та час.
Порада № 5
Якщо у вас виникли технічні проблеми зі входом до Реєстру декларацій, скористайтеся розділом на сайті НАЗК. Якщо ви не знайшли відповіді на ваше питання, надішліть лист до нашої технічної підтримки на e-mail: [email protected]
Щоб отримати роз’яснення щодо заповнення декларації можна:
- звернутись до уповноважених підрозділів/осіб з питань запобігання корупції у вашій установі. Їхні контакти можна знайти у розробленій НАЗК “Мапі уповноважених”;
- зателефонувати до Контакт-центру НАЗК за номером +38(044)200–06–94;
- скористатися спеціальними хештегами на сторінці Офісу розбудови доброчесності;
- знайти необхідну інформацію завдяки пошуку за ключовим словом у Базі знань НАЗК за посиланням», — сказано у повідомленні.
Раніше у НАЗК нагадали, чи потрібно декларувати подарунки.
Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що у 2021 році НАЗК здійснюватиме повний контроль за декларуванням суддів, попередньо інформуючи про це Вищу раду правосуддя та збори КСУ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.