Рада забезпечила систему переходу від військової кар’єри до цивільного життя

17:26, 29 липня 2022
Парламент прийняв Закон, який забезпечить системний перехід від військової кар’єри до цивільного життя.
Рада забезпечила систему переходу від військової кар’єри до цивільного життя

У п’ятницю, 29 липня, Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому в запропонованій Комітетом редакції проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» щодо системи переходу від військової кар’єри до цивільного життя (реєстр. №7412). Про це йдеться на офіційному порталі парламенту.

Закон розроблено з метою забезпечення єдиного системного підходу до формування та реалізації державної політики у сфері зміни військової кар’єри на цивільне життя на основі принципів комплексності, наукової обґрунтованості та міжвідомчої взаємодії.

Згідно з пояснювальною запискою, документ пропонує законодавче визначення центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції гідності, членів сімей таких осіб та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни і захисників та захисниць України, відповідальним за організацію соціальної та професійної адаптації (у тому числі професійної орієнтації) осіб, які звільняються або звільнені з військової служби з числа ветеранів війни.

Порядок та умови надання соціальної та професійної адаптації визначатиме Кабінет Міністрів.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Зеленський: Росія може спровокувати найбільшу в історії радіаційну аварію
Зеленський: Росія може спровокувати найбільшу в історії радіаційну аварію
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
 • Ірина Салійчук
  Ірина Салійчук
  начальник управління Верховного Суду
 • Людмила Салтан
  Людмила Салтан
  суддя Київського районного суду м. Одеси
 • Анатолій Єрьомін
  Анатолій Єрьомін
  суддя Вищого адміністративного суду України
загрузка...