Рада прийняла за основу законопроект про збільшення штрафів за порушення авторських прав

16:59, 6 жовтня 2022
Законопроектом посилюється адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення авторського права і (або) суміжних прав.
Рада прийняла за основу законопроект про збільшення штрафів за порушення авторських прав
Фото: abogados.com.ar

Верховна Рада України прийняла за основу урядовий проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо відповідальності за порушення авторського права і (або) суміжних прав (реєстр. № 5643 від 09.06.2021).  Про це повідомив представник КМУ у ВР Тарас Мельничук.

Законопроектом посилюється адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення авторського права і (або) суміжних прав та виключається адміністративна та кримінальна відповідальність за відсутність маркування контрольними марками примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних, а саме:

- Збільшуються штрафи за статтями 51-2 КУпАП, 176 КК.

- У зв'язку з втратою актуальності системою маркування контрольними марками примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних, виключаються статті:

- 164-9 КУпАП «Незаконне розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних»;

- 216 КК «Незаконне виготовлення, підроблення, використання або збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених контрольних марок».

ЗА - 267 голосів народних депутатів України.

Раніше ми писали, що Верховна Рада провела засідання: які рішення прийняли 6 жовтня.

Крім того, Комітет рекомендував Раді збільшити штраф за порушення авторських прав.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
  • Аркадій Бущенко
    Аркадій Бущенко
    суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду
  • Ірина Васильєва
    Ірина Васильєва
    суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду