На кордоні з Білоруссю будують нові оборонні споруди, фото

07:50, 7 грудня 2023
Лінія розмежування захищена облаштованими мінно-вибуховими загородженнями, але триває робота по створенню нових оборонних споруд.
На кордоні з Білоруссю будують нові оборонні споруди, фото
Фото: Юрій Погуляйко / Фейсбук
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

На кордоні із Білоруссю триває нарощування інженерних загороджень. Наразі лінія розмежування захищена оборонними спорудами та облаштованими керованими та некерованими мінно-вибуховими загородженнями, однак робота триває й зараз зводять нові оборонні споруди. Про це повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

"Укріплення кордону з Білоруссю триває постійно, тож оглянув проведену роботу та з керівником прикордонного загону обговорили перспективи подальшого нарощування інженерних загороджень на північному рубежі області. Так, нині лінія розмежування захищена оборонними спорудами та облаштованими керованими та некерованими мінно-вибуховими загородженнями. Однак робота триває й зараз, зводяться нові оборонні споруди. Прикордонники на варті цілодобово та повністю контролюють ситуацію", - повідомив Погуляйко.

Фото: Юрій Погуляйко / Фейсбук

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Сьогодні день народження святкують
 • Віктор Городовенко
  Віктор Городовенко
  суддя Конституційного Суду України
 • Валерій Сагайдак
  Валерій Сагайдак
  суддя Харківського окружного адміністративного суду
 • Андрій Кирилюк
  Андрій Кирилюк
  суддя Залізничного районного суду м. Львова