Рада припинила дію угоди про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Білоруссю

18:28, 16 листопада 2022
Після припинення дії угоди українські резиденти, які і далі працюватимуть в Білорусі, будуть зобов’язані сплачувати податки в бюджети обох країн.
Рада припинила дію угоди про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Білоруссю

Верховна Рада припинила дію угоди про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Білоруссю. Відповідний урядовий законопроєкт за реєстраційним номером 0170 підтримали 304 народних депутати.

Після припинення дії угоди підвищено ставку податку для білоруських компаній та фізичних осіб з усіх доходів, які вони отримують в Україні. Вона становитиме 15% замість передбачених угодою 10%.

Крім цього, передбачається,  що резиденти України, які і далі працюватимуть в Білорусі, будуть сплачувати податки і в бюджет України, і в бюджет Білорусі.

Україна ж у свою чергу звільняється від взятих на себе зобов’язань щодо обміну інформацією з Республікою Білорусь з податкових питань.

Як повідомляла “Судово-юридична газета”, Україна вийшла з угоди в рамках СНД про визнання дипломів РФ, які видані до 1992 року.

Автор Ярослав Конощук

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Info news social link
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
  • Аркадій Бущенко
    Аркадій Бущенко
    суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду
  • Ірина Васильєва
    Ірина Васильєва
    суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду