Генеральний прокурор Андрій Костін представив колективу нового керівника САП

16:01, 28 липня 2022
Новий керівник САП Олександр Клименко пообіцяв виправдати довіру суспільства.
Генеральний прокурор Андрій Костін представив колективу нового керівника САП
Фото: Офіс Генпрокурора

28 липня 2022 року Генеральний прокурор Андрій Костін підписав наказ про призначення свого заступника – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександра Клименка. Про це повідомляє ОГП. 

Представляючи колективу САП нового очільника, Генпрокурор зазначив, що боротьба з корупцією є особливо актуальною, адже Україна прагне стати повноцінним членом Європейського Союзу.

«Сьогодні перед нами стоїть завдання побороти і зовнішнього ворога – країну-агресора, яка зі зброєю вторглася на територію незалежної суверенної держави, і внутрішнього – корупцію. Це загроза, передусім, для демократії нашої держави. Її прояви підривають авторитет України в очах наших міжнародних партнерів і потенційних інвесторів», – підкреслив  Костін.

Клименко пообіцяв виправдати довіру суспільства. «Я сподіваюся на ефективну співпрацю з Офісом Генерального прокурора, НАБУ та усіма правоохоронними органами, адже перед нами стоїть спільне завдання – боротьба з корупцією», – наголосив керівник САП.

Генпрокурор зауважив, що результативність роботи антикорупційних органів потребує суттєвої активізації. А боротьба з корупцією в найвищих ешелонах влади – основне завдання НАБУ та САП.

«У нас спільна мета – забезпечити відновлення справедливості, адже цього вимагає від нас український народ», – резюмував Костін.

Нагадаємо, що глава Офісу Президента Андрій Єрмак повідомив, що сьогодні, 28 липня, був призначений керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
У Верховному Суді обговорюють наслідки скасування Господарського кодексу, ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
У Верховному Суді обговорюють наслідки скасування Господарського кодексу, ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
  • Лілія Максименко
    Лілія Максименко
    суддя Запорізького окружного адміністративного суду
  • Ірина Приходько
    Ірина Приходько
    суддя Господарського суду міста Києва
загрузка...