З початку 2022 року до Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) надійшло 6 682 звернень стосовно здійснення заходів з виявлення та розшуку активів. Як розповідають у АРМА, це у 2 рази більше у порівнянні з аналогічним періодом за 2021 рік.
Зокрема, найбільше звернень Нацагентство отримало від Міністерства юстиції – 2 661, які надійшли в рамках розшуку та виявлення активів підсанкційних осіб; Національної поліції – 2 081; органів прокуратури – 671 та Бюро економічної безпеки – 432 звернень.
За результатами опрацювання вказаних звернень, АРМА розшукало грошові кошти на суму майже 4,4 мільярда у гривневому еквіваленті, а також корпоративні права та частки у статутних капіталах загальною вартістю 41 мільярд гривень.
Крім того, Агентством розшукано понад 138 тис. земельних ділянок, близько 13,5 тис. об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, більше 29,6 тис. одиниць транспорту, понад 4,3 тис. одиниць с/г техніки з комплектуючими, 4,3 тис. одиниць іншого майна (товарів), 885 майнових прав інтелектуальної власності.
Таким чином, відомство загалом розшукало більш ніж 190 тисяч одиниць майна, що кратно перевищує показники минулих років.
Інформацію про розшукані активи АРМА надало компетентним органам, які мають повноваження накласти на них арешт або стягнути на користь держави.
Джерело фото: arma.gov.ua
Також ми писали, що АРМА зможе управляти майном країни-окупанта без погодження з власниками — комітет підтримав законопроєкт.
Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.