Ветерани та військові можуть безкоштовно отримати медичні послуги у деяких приватних лікарнях

21:49, 19 травня 2024
Нацслужба здоров'я України уклала договори з приватними лікарнями для ветеранів та військовослужбовців.
Ветерани та військові можуть безкоштовно отримати медичні послуги у деяких приватних лікарнях
Джерело фото: ukrinform
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Ветерани та українські військові тепер мають можливість скористатися безкоштовними медичними послугами у приватних лікарнях, з якими Національна служба здоров'я України уклала договори. Про це повідомляє Одеський обласний ТЦК та СП.

Ветерани та військовослужбовці можуть отримати в приватних медичних закладах широкий спектр послуг, включаючи консультацію сімейного лікаря чи терапевта, лікування чи реабілітацію у стаціонарі, проведення операцій, психологічну підтримку та інші медичні послуги.

Для отримання таких послуг у відповідній лікарні повинен бути укладений договір з Національною службою здоров'я України за відповідним пакетом. Наприклад, якщо пацієнту потрібна хірургічна операція, він може звернутися до медичного закладу, що має угоду з Нацслужбою здоров'я за пакетом «Хірургічні операції», розповіли від представників територіального центру комплектування.

Всі медичні послуги, надані в рамках цього пакета, є безкоштовними для ветеранів та військовослужбовців, оплату за них здійснює держава через Національну службу здоров'я. Детальну інформацію про лікарні, які мають угоди з НСЗУ, можна знайти на сайті.

Більш детальну консультацію можуть надати у контакт-центрі Національної служби здоров'я за номером 16-77, робочий час якого з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, а в п'ятницю з 9:00 до 16:45.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Віталій Катющенко
    Віталій Катющенко
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
  • Євген Мацький
    Євген Мацький
    суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду