Били, тримали в клітках та вимагали гроші — народна депутатка Юлія Яцик розповіла подробиці щодо знущань у 211-й ПМБр

20:35, 16 грудня 2024
За словами Юлії Яцик, у людей були розриви внутрішніх органів, перемоли кісток черепу, носа та інші істотні фізичні ушкодження.
Били, тримали в клітках та вимагали гроші — народна депутатка Юлія Яцик розповіла подробиці щодо знущань у 211-й ПМБр
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Як відомо, головна інспекція Міноборони перевірить інформацію про знущання над військовослужбовцями у 211 понтонно-мостовій бригаді Сил підтримки ЗСУ. 

Згодом народна депутатка Юлія Яцик у коментарі телеканалу «Новини.Live» розповіла подробиці подій у 211-й ПМБр.

Вона зазначила, що слідчі матеріали, отримані ТСК ще 10 вересні, містять численні докази протиправної діяльності: відео, аудіозаписи та свідчення — це одразу передали до ДБР.

За її словами, «осіб били, побої дуже серйозні завдавалися особам».

«У них вимагали гроші з грошової винагороди за виконання бойових дій, вимагали певні відсотки просто на картку людині. Ба більше, осіб, які не згоджувалися надавати добровільно — били», — повідомила вона.

Також Юлія Яцик зазначила, у людей були розриви внутрішніх органів, перемоли кісток черепу, носа та інші істотні фізичні ушкодження.

Крім того, народна обраниця додала, що деяких осіб тримали у «клітках», якщо вони «не згоджувались співпрацювати з сином начальника штабу цієї бригади, виконувати завдання, надавати кошти і таке інше»

Раніше у Генштабі відреагували на матеріал про знущання над військовослужбовцями.

Крім того, Уповноважений Верховної ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що взяв ситуацію під особистий контроль і повідомлятиме про результати перевірки факту знущань з військових.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

XX з’їзд суддів України – онлайн-трансляція – день перший
Telegram канал Sud.ua
XX з’їзд суддів України – онлайн-трансляція – день перший
Головне про суд