Дисциплінарна палата ВРП відклала розгляд справи щодо ймовірного порушення суддею законодавства

11:21, 18 февраля 2021
Таке рішення було прийнято з метою поглибленого вивчення справи та формування узгодженої дисциплінарної практики.
Дисциплінарна палата ВРП відклала розгляд справи щодо ймовірного порушення суддею законодавства

Наразі на розгляді у Вищій раді правосуддя перебуває 28 скарг на дії суддів, які розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Про це йдеться на офіційному сайті ВРП.

«Це справи, в яких особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, керував(ла) транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, а також справи, коли особа відмовляється від проходження огляду на стан сп’яніння.

Такі справи є суспільно значущими, тому формування ґрунтовної та чіткої дисциплінарної практики ВРП у вказаних справах є важливим кроком до їх мінімізації.

Саме тому Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя під час засідання 15 лютого 2021 року відклала розгляд справи щодо судді, який розглядав справу про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 КУпАП, з метою поглибленого її вивчення та формування узгодженої дисциплінарної практики.

У зв’язку з тим, що справа стосовно судді наразі перебуває на розгляді дисциплінарного органу, просимо утриматися від розповсюдження будь-яких неправдивих коментарів та повідомлень, які можуть вплинути на її розгляд.

Через значний суспільний інтерес до розгляду скарг на суддів, які розглядали справи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 130 КУпАП, ВРП й надалі буде інформувати про результати розгляду таких справ.

Звертаємо увагу, що офіційним джерелом інформації про розгляд дисциплінарних скарг стосовно суддів є виключно сайт та сторінки Вищої ради правосуддя у соціальних мережах, а також інформаційний портал «Судова влада України», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судовою-юридична газета» повідомляла, що ВРП змінила склад комісії з підготовки доповіді про забезпечення незалежності суддів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Верховний Суд та єдність судової практики: які виникають труднощі, відео
Верховний Суд та єдність судової практики: які виникають труднощі, відео
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Руслан Ралець
  Руслан Ралець
  голова Дубенського міськрайонного суду Рівненської області
 • Владислав Дев’ятко
  Владислав Дев’ятко
  голова Оболонського районного суду міста Києва
 • Світлана Шевчук
  Світлана Шевчук
  суддя Вищого господарського суду України
 • Інна Берднік
  Інна Берднік
  суддя Касаційного господарського суду Верховного Суду
 • Ганна Сальнікова
  Ганна Сальнікова
  суддя Господарського суду Харківської області
загрузка...