Махінації у сфері держоборони: суд продовжив запобіжний захід екс-посадовцю міністерства

10:50, 15 января 2020
Вищий антикорсуд частково задовольнив вимогу прокурорів.
Махінації у сфері держоборони: суд продовжив запобіжний захід екс-посадовцю міністерства

14 січня слідча суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнила вимогу прокурорів САП та у межах досудового розслідування до 18 лютого 2020 року продовжила строк дії обов’язків, покладених на екс-заступника міністра економічного розвитку та торгівлі України. Про це повідомляє прес-служба ВАКС.

Підозрюваний, зокрема, зобов’язаний: прибувати на першу вимогу до слідчого, який здійснює досудове розслідування у даному кримінальному провадженні, прокурора, слідчого судді, суду; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; здати на зберігання слідчому (залишити на зберіганні слідчого) свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України.

Нагадаємо, дії екс-посадовця кваліфіковано за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 111, ч. 5 ст. 191 КК України.

За версією слідства, у вересні-листопаді 2017 року директор ДП «Безпека», діючи умисно та з корисливих мотивів, вступив у злочинну змову із заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України. Вони домовилися сприяти участі іноземної компанії «Gray Fox Logistics» (США) у виконанні державного оборонного замовлення. При цьому посадовці цілком усвідомлювали, що можливості виконати замовлення іноземна організація не має. У результаті певних махінацій, державі було завдано збитків у розмірі 8,29 млн доларів США.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» інформувала, що у Вищому антикорупційному суді відбулося підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням екс-міністра енергетики та вугільної промисловості. 

Окрім того, ВАКС продовжив запобіжний захід у справі, де фігурує співробітниця Офісу Президента. 

 

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Чому право скаржитися до Верховного Суду слід обмежити: позиція представника Президента в КСУ
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Владимир Алименко
    Владимир Алименко
    судья Шестого апелляционного административного суда