Справа Окуєвої: під Києвом затримали ще одного причетного до вбивства доброволиці

13:16, 15 января 2020
Затримання Андрія Кравченка відбулося 15 січня неподалік його будинку.
Справа Окуєвої: під Києвом затримали ще одного причетного до вбивства доброволиці
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

На Київщині затримали чоловіка, причетного до вбивства ветерана АТО Аміни Окуєвої та замаху на її чоловіка Адама Осмаєва. Про це повідомляє «Слідство.Інфо».

Відомо, що правоохоронці офіційно називають причетними до злочину сім осіб.

Зазначається, що ім'я затриманого — Андрій Кравченко. Затримання відбулося 15 січня неподалік його будинку. Наразі невідомо, чи оголосили чоловікові підозру.

У прокуратурі і поліції Київської області виданню підтвердили факт затримання. Але зазначили, що це пов’язано з іншим злочином, який, на думку слідства, вчинила група осіб, причетна до розстрілу Окуєвої. Як зазначили у поліції, йдеться про вбивство київського підриємця у 2014 році.

Андрій Кравченко є одним із семи підозрюваних у провадженнях щодо вбивств директора компанії Caparol Павла Зможного, яке сталося в 2016 році, а також — начальника відділу реклами київського метрополітену Павла Миленького.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що чеченець Артур Денісултанов, якій 1 червня 2017 року здійснив спробу вбити Окуєву і її чоловіка Осмаєва, займався в Україні банальними крадіжками.

Крім того, ми писали, що знайдено людину, яка чула звуки стрілянини і першою побачила автомобіль з Окуєвою, що помирала, і пораненим Осмаєвим.

До того ж, правоохоронці затримали вбивцю ветерана АТО і громадської активістки Аміни Окуєвої.

Додамо, у Міністерстві внутрішніх справ розповіли, з якого автомату вбили жінку.

А ще Святошинський районний суд Києва 14 січня обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів одному з підозрюваних у справі про вбивство учасниці АТО Аміни Окуєвої Ігорю Редькіну.

XX съезд судей Украины – онлайн-трансляция – день первый
Telegram канал Sud.ua
XX съезд судей Украины – онлайн-трансляция – день первый
Главное о суде