Поздравление Генерального прокурора Украины с Днем работников прокуратуры

10:36, 28 ноября 2014
Генеральный прокурор Украины Виталий Ярема поздравил работников прокуратуры с профессиональным праздником.
Поздравление Генерального прокурора Украины с Днем работников прокуратуры

Генеральный прокурор Украины Виталий Ярема поздравил работников прокуратуры с профессиональным праздником.

Шановні колеги, дорогі ветерани!
Щиро вітаю вас з Днем працівників прокуратури України!

 

У день професійного свята бажаю нам усім мирного неба, міцного здоров`я, наснаги, невичерпної енергії та успіхів у роботі.

Сьогодні наша держава стоїть на шляху великих змін. Переконаний, що ми здолаємо історичні виклики, які постали перед Україною. Дамо достойну відповідь як зовнішній агресії, так і внутрішньому ворогу, ім’я якому - корупція.

Прокуратура, як і вся наша країна, переживає кардинальні зміни. Ухвалення нового Закону України «Про прокуратуру» - це нова сторінка в нашій історії і новий етап розвитку.

Впевнений, що наперекір усім труднощам органи прокуратури будуть виконувати свої обов’язки з повною відповідальністю і самовіддачею, чесно і віддано служити державі і суспільству. Професійний досвід, ініціативність та наполегливість працівників прокуратури служитимуть завданням творення європейської правової держави.

З окремим словом подяки хочу звернутися до тих прокурорів, які у складні часи узурпації влади мали мужність і достоїнство діяти по закону, а не по вказівках, зберегли професійну честь і людську гідність.

Хочу подякувати прокурорам, які виявили бажання працювати на Сході України, де ведеться війна із зовнішнім ворогом. З ризиком для власного життя ви забезпечуєте додержання Закону.

З почуттям глибокої вдячності також звертаюся до наших ветеранів. Бажаю Вам щастя, здоров’я, поваги людей та благополуччя.

У цей святковий день ще раз від щирого серця бажаю усім працівникам прокуратури, вашим рідним і близьким Миру, міцного здоров'я, упевненості в завтрашньому дні, любові, родинного щастя і успіхів у служінні Україні!

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Сколько прокуроров было уволено за год
Сегодня день рождения празднуют
 • Александр Стародуб
  Александр Стародуб
  судья Кассационного административного суда Верховного Суда
 • Александр Мельник
  Александр Мельник
  судья Николаевского окружного административного суда
 • Ростислав Козюренко
  Ростислав Козюренко
  судья Франкивского районного суда Львова
 • Елена Лапчевская
  Елена Лапчевская
  судья Апелляционного суда Киева
Новости онлайн