Населення Японії скоротилося на рекордні 837 тисяч осіб за рік

22:58, 13 квітня 2024
В країні стає більше пенсіонерів та людей похилого віку, а кількість неповнолітніх, навпаки, зменшується.
Населення Японії скоротилося на рекордні 837 тисяч осіб за рік
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

У Японії минулого року чисельність населення скоротилась на 837 тисяч осіб порівняно з роком раніше і склала 121,2 мільйона, що стало найбільшим зафіксованим падінням від початку спостережень за демографічною ситуацією в країні у 1950 році. Про це повідомляє Kyodo.

За даними демографічного дослідження Міністерства внутрішніх справ і зв’язку Японії, станом на 1 жовтня минулого року населення країни разом з іноземними працівниками та студентами, які знаходилися в Японії три місяці або довше, зменшилось на 595 тисяч, до 124,4 млн. осіб.

Як підкреслює агенство, в країні стає більше пенсіонерів та людей похилого віку, а кількість неповнолітніх, навпаки, зменшується. Так, кількість жителів 75 років і старших зросла на 713 тисяч, досягнувши 20,08 мільйонів, що стало рекордом. Дітей віком від 0 до 14 років поменшало на 329 тисяч.

До 2053 року населення Японії, згідно з прогнозами, скоротиться до 100 млн осіб, а до 2065 року - до 88 млн, 38% з них становитимуть люди старше 60 років.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Сьогодні день народження святкують
  • Наталія Добрівська
    Наталія Добрівська
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва