Засідання Вищої ради правосуддя. ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ

10:00, 20 червня 2017
Вища рада правосуддя вирішить питання звільнення 16 суддів і призначення 67 суддів.
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

20 червня 2017 року відбулося засідання Вищої ради правосуддя (ВСП), на якому розглядалися матеріали про звільнення 16 суддів з посад за загальними обставинами.

З них 14 суддів подали заяви про відставку, один суддя — в зв’язку з нездатністю виконувати повноваження за станом здоров’я (суддя Кам’янського районного суду Черкаської області Чебан Марина Миколаївна), один суддя — у зв’язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням (суддя Великомихайлівського районного суду Одеської області Римашевська Олена В’ячеславівна).

Також Вища рада правосуддя розглянула матеріали про внесення подання Президенту України про призначення на посаду 67 суддів місцевих судів.

Крім цього, ВСП проаналізувала провадження за вимогами законодавства про несумісність стосовно судді Вищого господарського суду України Удовиченко Олександра Сергійовича.

Також на порядку денному було дослідження повідомлення судді Київського окружного адміністративного суду Балаклицького Андрія Івановича про втручання в його діяльність щодо здійснення правосуддя.

Зі списком суддів можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, 13 червня президент призначив 62 суддів місцевих судів.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Андрій Бутирський
    Андрій Бутирський
    суддя Господарського суду Чернівецької області