Заарештовано півтонни золота «сім'ї» Януковича, вивезені за кордон

14:58, 4 вересня 2017
У ГПУ повідомили про те, що за кордоном заарештували півтонни золота «сім'ї» побіжного екс-президента України Віктора Януковича.
Заарештовано півтонни золота «сім'ї» Януковича, вивезені за кордон
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Заступник генерального прокурора України Євген Єнін повідомив, що заарештовано понад півтонни золота, вкраденого і вивезеного з України оточенням екс-президента Віктора Януковича, повідомляє «Економічна правда».

На питання про вкрадені за часів режиму Януковича активи Єнин відповів, що недавно, в рамках співпраці з однією з європейських країн, була отримана інформація про арешт великої партії золота, мова йде про більш ніж півтонни.

За словами заступника генпрокурора, загальна сума збитку, нанесеного режимом Януковича, становить близько 40 мільярдів доларів. З них 1,5 мільярда, заарештованих в Україні, вже повернуті в державну казну, зазначив він.

Єнин також сказав, що на сьогоднішній день в різних юрисдикціях, в основному європейських, заарештовано активів оточення Януковича на суму в еквіваленті близько 200 млн доларів.

«Рано говорити, що ми втратили всі можливості для знаходження інших активів, вкрадених режимом Януковича», — додав він.

«Судово-юридична газета» повідомляла, що від побіжного екс-президента України Віктора Януковича відмовився державний адвокат. Під час засідання суду захисник заявив, що не впорається з цією справою.

Також повідомлялося, що під зверненням до Путіна ввести війська в Україну стояв підпис Януковича.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Сьогодні день народження святкують
  • Віталій Яроцький
    Віталій Яроцький
    д.ю.н, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, завідувач кафедри цивільного права #2 Національного юридичноно ун-ту ім.Ярослава Мудрого, член НКР при ВС
  • Аліна Сидорук
    Аліна Сидорук
    суддя Господарського суду Тернопільської області