Правоохоронний комітет проводить засідання: що на розгляді

11:00, 31 марта 2021
Правоохоронний комітет розглядає законопроект щодо відповідальності за невиконання законних вимог дисциплінарного інспектора Вищої ради правосуддя.
Правоохоронний комітет проводить засідання: що на розгляді

31 березня відбувається засідання Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності (у режимі відеоконференції). Про це інформує пресслужба Апарату Верховної Ради.

Порядок денний:

 1. Про проект закону України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення окремих положень у зв'язку із здійсненням спеціального досудового розслідування» (реєстр. № 2164), поданий народним депутатом України Неклюдовим В.М. Друге читання.
 2. Про проект Закону «Про внесення змін до статті 188-32 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за невиконання законних вимог дисциплінарного інспектора Вищої ради правосуддя» (реєстр. № 5069), поданий Президентом України. Комітет головний. Перше читання.
 3. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення адміністративної відповідальності за незаконну торгівлю пальним» (реєстр. № 2515). Друге читання.
 4. Про проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Національну гвардію України» стосовно визначення суб’єкта затвердження статуту бойової служби Національної гвардії України» (реєстр.№ 4206), поданий народними депутатами України Павлюком М.В. та іншими. Комітет головний. Перше читання. Виноситься вдруге.
 5. Про проект Закону «Про Статут з охорони Національною гвардією України ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів, інших джерел іонізуючого випромінювання державної власності, важливих державних об'єктів та спеціальних вантажів» (реєстр. № 3947), поданий Кабінетом Міністрів України. Комітет головний. Перше читання. Виноситься вдруге.
 6. Про проект Закону «Про внесення змін до статті 11 Закону України «Про Державне бюро розслідувань» щодо розблокування діяльності комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань» (реєстр. № 5117), поданий народними депутатами Мамкою Г.М. та іншими. Комітет головний. Перше читання.
 7. Про проект Закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального процесуального кодексу України стосовно удосконалення державної політики управління об’єктами державної і комунальної власності» (реєстр. № 4573), поданий народними депутатами Підласою Р.А. та іншими. Комітет головний. Перше читання.
 8. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за правопорушення у сфері насінництва та розсадництва, а також у сфері додержання заходів біологічної і генетичної безпеки щодо сільськогосподарських рослин» (реєстр. № 4541), поданий Кабінетом Міністрів України. Комітет головний. Перше читання. Виноситься вдруге.
 9. Про проект Закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності в сфері ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин» (реєстр. № 4397), поданий народними депутатами  Юрчишиним П.В. та іншими. Комітет головний. Перше читання. Виноситься вдруге.
 10. Про проекти законів для включення до порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України IX скликання:

- про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запровадження відповідальності за недотримання вимог Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" (реєстр. № 5160);

-  про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо запровадження інформаційно-телекомунікаційної системи досудового розслідування (реєстр. № 5246);

-  про внесення змін до статті 16 Кодексу України про адміністративні правопорушення, щодо застосування відповідальності за вчинення правопорушень до іноземців, які користуються імунітетом (реєстр. № 5250)

- про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо підвідомчості справ, які стосуються виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки (реєстр. № 5007).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Що судді місцевих судів чекають від судової практики Верховного Суду
Що судді місцевих судів чекають від судової практики Верховного Суду
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Геннадій Войтов
  Геннадій Войтов
  суддя Київського районного суду м. Одеси
 • Ігор Міхасішин
  Ігор Міхасішин
  суддя Вінницького апеляційного суду
 • Світлана Гордійчук
  Світлана Гордійчук
  суддя Рівненського апеляційного суду
 • Петро Філюк
  Петро Філюк
  суддя Конституційного Суду України
 • Андрій Федусик
  Андрій Федусик
  суддя П'ятого апеляційного адміністративного суду
загрузка...