Судьи из зоны проведения АТО получили рекомендации ВККС о переводе в другой суд

16:36, 30 декабря 2014
На заседании Высшей квалификационной комиссии судей Украины, состоявшемся 27 декабря 2014, по результатам рассмотрения материалов было принято решение предоставить рекомендации относительно перевода судей в другой суд.
Судьи из зоны проведения АТО получили рекомендации ВККС о переводе в другой суд

На заседании Высшей квалификационной комиссии судей Украины, состоявшемся 27 декабря 2014, по результатам рассмотрения материалов было принято решение предоставить рекомендации относительно перевода судей в другой суд. Об этом сообщает пресс-служба ВККС.

Следовательно:

  • суддя Ленінського районного суду міста Луганська Коліуш Олег Леонідович рекомендований на посаду судді Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області;
  • суддя Ленінського районного суду міста Луганська Вінтоняк Наталія Дмитрівна – на посаду судді Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області;
  • суддя Київського районного суду міста Донецька Брежнев Олександр Альбертович – на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області;
  • суддя Петровського районного суду міста Донецька Сліщенко Юрій Григорович – на посаду судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська;
  • суддя Ленінського районного суду міста Луганська Яковлев Дмитро Олександрович – на посаду судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська;
  • суддя Ленінського районного суду міста Луганська Женеску Елеонора Вячеславна – на посаду судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська;
  • суддя Ровеньківського міського суду Луганської області Маринін Олександр Вікторович – на посаду судді Бердянського міськрайонного суду Запорізької області;
  • суддя Стахановського міського суду Луганської області Гончаров Олександр Миколайович – на посаду судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області;
  • суддя Артемівського районного суду міста Луганська Селезньова Тетяна Віталіївна – на посаду судді Броварського міськрайонного суду Київської області;
  • суддя Краснодонського міськрайонного суду Луганської області Баличева Марина Борисівна – на посаду судді Вишгородського районного суду Київської області;
  • суддя Кам’янобрідського районного суду міста Луганська Котлярова Ірина Юріївна – на посаду судді Вишгородського районного суду Київської області;
  • суддя Ворошиловського районного суду міста Донецька Котельва Катерина Олександрівна – на посаду судді Галицького районного суду міста Львова;
  • суддя Торезького міського суду Донецької області Фролова Людмила Давидівна – на посаду судді Галицького районного суду міста Львова;
  • суддя Сніжнянського міського суду Донецької області Лялюк Євген Дмитрович – на посаду судді Галицького районного суду міста Львова;
  • суддя Калінінського районного суду міста Донецька Домарєв Олександр Вікторович – на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва;
  • суддя Пролетарського районного суду міста Донецька Семіряд Ігор Васильович – на посаду судді Дзержинського районного суду міста Харкова;
  • суддя Торезького міського суду Донецької області Арапіна Наталія Євгеніївна – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва;
  • суддя Докучаєвського міського суду Донецької області Єпішин Юрій Миколайович – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Херсона;
  • суддя Селидівського міського суду Донецької області Біла-Кисельова Анна Анатоліївна – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Херсона;
  • суддя Київського районного суду міста Донецька Ополинська Інна Георгіївна – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська;
  • суддя Гірницького районного суду міста Макіївки Донецької області Наумова Ольга Сергіївна – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська;
  • суддя Єнакіївського міського суду Донецької області Колочко Оксана Володимирівна – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
  • суддя Єнакіївського міського суду Донецької області Зімін Михайло Володимирович – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
  • суддя Кіровського міського суду Донецької області Артеменко Лариса Іванівна – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області;
  • суддя Жовтневого районного суду міста Луганська Васильєва Наталія Миколаївна – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Харкова;
  • суддя Антрацитівського міськрайонного суду Луганської області Чигрина Лариса Григорівна – на посаду судді Зміївського районного суду Харківської області;
  • суддя Центрально-Міського районного суду міста Горлівки Донецької області Марченко Наталія Юріївна – на посаду судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська;
  • суддя Пролетарського районного суду міста Донецька Мачуський Олег Миколайович – на посаду судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська;
  • суддя Єнакіївського міського суду Донецької області Волошин Євген Валерійович – на посаду судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська;
  • суддя Ленінського районного суду міста Донецька Шестопалова Яна Володимирівна – на посаду судді Ірпінського міського суду Київської області;
  • суддя Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Чернота Сергій Васильович – на посаду судді Києво-Святошинського районного суду Київської області;
  • суддя Київського районного суду міста Донецька Лях Михайло Юрійович – на посаду судді Київського районного суду міста Харкова;
  • суддя Краснодонського міськрайонного суду Луганської області Маньковська Олена Олексіївна – на посаду судді Комінтернівського районного суду міста Харкова;
  • суддя Петровського районного суду міста Донецька Фунжий Олександр Анастасович – на посаду судді Комунарського районного суду міста Запоріжжя;
  • суддя Микитівського районного суду міста Горлівки Донецької області Орчелота Артем Володимирович – на посаду судді Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області;
  • суддя Гірницького районного суду міста Макіївки Донецької області Залізняк Катерина Сергіївна – на посаду судді Краматорського міського суду Донецької області;
  • суддя Гірницького районного суду міста Макіївки Донецької області Михальченко Анастасія Олександрівна – на посаду судді Краматорського міського суду Донецької області;
  • суддя Будьоннівського районного суду міста Донецька Заборський Вячеслав Олександрович – на посаду судді Краматорського міського суду Донецької області;
  • суддя Харцизького міського суду Донецької області Демидова Віра Костянтинівна – на посаду судді Краматорського міського суду Донецької області;
  • суддя Харцизького міського суду Донецької області Лутай Андрій Миколайович – на посаду судді Краматорського міського суду Донецької області;
  • суддя Центрально-Міського районного суду міста Горлівки Донецької області Лук’янова Олена Вікторівна – на посаду судді Ленінського районного суду міста Кіровограда;
  • суддя Свердловського міського суду Луганської області Кирильчук Олег Ігорович – на посаду судді Ленінського районного суду міста Миколаєва;
  • суддя Калінінського районного суду міста Донецька Сватіков Андрій Вікторович – на посаду судді Ленінського районного суду міста Харкова;
  • суддя Стахановського міського суду Луганської області Євтіфієв Вячеслав Миколайович – на посаду судді Ленінського районного суду міста Харкова;
  • суддя Кіровського районного суду міста Донецька Леонов Олександр Степанович – на посаду судді Малиновського районного суду міста Одеси;
  • суддя Єнакіївського міського суду Донецької області Букреєва Ірина Анатоліївна – на посаду судді Московського районного суду міста Харкова;
  • суддя Єнакіївського міського суду Донецької області Ференчук Олена Вікторівна – на посаду судді Московського районного суду міста Харкова;
  • суддя Станично-Луганського районного суду Луганської області Родіонов Сергій Олександрович – на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва;
  • суддя Лутугинського районного суду Луганської області Кулешова Лариса Віталіївна – на посаду судді Октябрського районного суду міста Полтави;
  • суддя Лутугинського районного суду Луганської області Чуванова Алла Михайлівна – на посаду судді Октябрського районного суду міста Полтави;
  • суддя Центрально-Міського районного суду міста Горлівки Донецької області Попова Вікторія Олександрівна – на посаду судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова;
  • суддя Ленінського районного суду міста Луганська Бугера Олена Валеріївна – на посаду судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова;
  • суддя Алчевського міського суду Луганської області Шапутько Світлана Володимирівна – на посаду судді Печерського районного суду міста Києва;
  • суддя Свердловського міського суду Луганської області Бабенко Світлана Шотівна – на посаду судді Печерського районного суду міста Києва;
  • суддя Куйбишевського районного суду міста Донецька Ларіонова Наталія Миколаївна – на посаду судді Подільського районного суду міста Києва;
  • суддя Яворівського районного суду Львівської області Теслюк Дмитро Юрійович – на посаду судді Сихівського районного суду міста Львова;
  • суддя Брянківського міського суду Луганської області Рудаков Ігор Павлович – на посаду судді Сихівського районного суду міста Львова;
  • суддя Єнакіївського міського суду Донецької області Горбань Олена Юріївна – на посаду судді Сихівського районного суду міста Львова;
  • суддя Совєтського районного суду міста Макіївки Донецької області Курова Олена Іванівна – на посаду судді Солом'янського районного суду міста Києва;
  • суддя Пролетарського районного суду міста Донецька Ульяніч Ірина Володимирівна – на посаду судді Фрунзенського районного суду міста Харкова;
  • суддя Пролетарського районного суду міста Донецька Панас Наталія Леонідівна – на посаду судді Харківського районного суду Харківської області;
  • суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Чудновська Ірина Іванівна – на посаду судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;
  • суддя Кіровського районного суду міста Макіївки Донецької області Єжов Віктор Анатолійович – на посаду судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;
  • суддя Сніжнянського міського суду Донецької області Корекян Наталія Равіліївна – на посаду судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;
  • суддя Станично-Луганського районного суду Луганської області Дьоміна Олена Петрівна – на посаду судді Чугуївського міського суду Харківської області;
  • суддя Харцизького міського суду Донецької області Щебуняєва Лідія Леонідівна – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Києва;
  • суддя Ворошиловського районного суду міста Донецька Федорова Оксана Федорівна – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Львова;
  • суддя Новоазовського районного суду Донецької області Семенко Олег Васильович – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Чернівці;
  • суддя Свердловського міського суду Луганської області Алексєєва Ольга Вячеславівна – на посаду судді Ширяївського районного суду Одеської області.

Комиссия отказала в предоставлении рекомендации по переводу:

  • судді Калінінського районного суду міста Горлівки Донецької області Бистрової Лілії Олександрівни – на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області;
  • судді Єнакіївського міського суду Донецької області Юшкова Михайла Михайловича – на посаду судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська;
  • судді Центрально-Міського районного суду міста Макіївки Донецької області Кузнецова Романа Олександровича – на посаду судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська;
  • судді Амвросіївського районного суду Донецької області Кашуби Антона Валерійовича – на посаду судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області;
  • судді Кіровського районного суду міста Макіївки Донецької області Чернишової Євгенії Юріївни – на посаду судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області;
  • судді Рубіжанського міського суду Луганської області Коваленка Дениса Сергійовича – на посаду судді Броварського міськрайонного суду Київської області;
  • судді Ровеньківського міського суду Луганської області Кваші Ірини Михайлівни – на посаду судді Броварського міськрайонного суду Київської області;
  • судді Козелецького районного суду Чернігівської області Анохіна Андрія Миколайовича – на посаду судді Броварського міськрайонного суду Київської області;
  • судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області Макаренко Інни Геннадіївни – на посаду судді Вишгородського районного суду Київської області;
  • судді Петровського районного суду міста Донецька Висоцької Ганни Володимирівни – на посаду судді Вишгородського районного суду Київської області;
  • судді Звенигородського районного суду Черкаської області Нестерук Тетяни Миколаївни – на посаду судді Вишгородського районного суду Київської області;
  • судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Стельмащука Петра Ярославовича – на посаду судді Галицького районного суду міста Львова;
  • судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області Чопик Ольги Петрівни – на посаду судді Галицького районного суду міста Львова;
  • судді Олевського районного суду Житомирської області Винара Любомира Вікторовича – на посаду судді Галицького районного суду міста Львова;
  • судді Овруцького районного суду Житомирської області Вачко Вікторії Ігорівни – на посаду судді Галицького районного суду міста Львова;
  • судді Центрально-Міського районного суду міста Горлівки Донецької області Ширіної Юлії Михайлівни – на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва;
  • судді Жовтневого районного суду міста Луганська Дубовік Ольги Миколаївни – на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва;
  • судді Київського районного суду міста Донецька Павленко Людмили Миколаївни – на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва;
  • судді Петровського районного суду міста Донецька Чернової Олени Вікторівни – на посаду судді Дзержинського районного суду міста Харкова;
  • судді Артемівського районного суду міста Луганська Горбенко Наталії Олександрівни – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва;
  • судді Пролетарського районного суду міста Донецька Любенок Лариси Дем’янівни – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва;
  • судді Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Олійника Артема Вікторовича – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська;
  • судді П’ятихатського районного суду Дніпропетровської області Семенникова Олександра Юрійовича – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська;
  • судді Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області Бондаренко Ганни Віталіївни – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська;
  • судді Петровського районного суду міста Донецька Жупанової Олени Олександрівни – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Харкова;
  • судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області Шевченко Лілії Володимирівни – на посаду судді Зміївського районного суду Харківської області;
  • судді Куйбишевського районного суду міста Донецька Добрєва Миколи Васильовича – на посаду судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська;
  • судді Яготинського районного суду Київської області Бурзель Юлії Валентинівни – на посаду судді Ірпінського міського суду Київської області;
  • судді Краснодонського міськрайонного суду Луганської області Шмигельського Дмитра Івановича – на посаду судді Ірпінського міського суду Київської області;
  • судді Старобешівського районного суду Донецької області Руденка Владислава Олександровича – на посаду судді Києво-Святошинського районного суду Київської області;
  • судді Шахтарського міськрайонного суду Донецької області Сергієнко Ганни Леонідівни – на посаду судді Києво-Святошинського районного суду Київської області;
  • судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області Чемодурової Наталії Олександрівни – на посаду судді Київського районного суду міста Харкова;
  • судді Куйбишевського районного суду міста Донецька Білецького Миколи Валерійовича – на посаду судді Комінтернівського районного суду міста Харкова;
  • судді Центрально-Міського районного суду міста Макіївки Донецької області Мащенко Світлани Василівни – на посаду судді Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області;
  • судді Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Ус Олени Володимирівни – на посаду судді Краматорського міського суду Донецької області;
  • судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області Конопленко Ольги Сергіївни – на посаду судді Ленінського районного суду міста Миколаєва;
  • судді Ізюмського міськрайонного суду Харківської області Одарюка Михайла Павловича – на посаду судді Ленінського районного суду міста Харкова;
  • судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області Бароніна Дениса Борисовича – на посаду судді Ленінського районного суду міста Харкова;
  • судді Березівського районного суду Одеської області Римара Ігоря Анатолійовича – на посаду судді Малиновського районного суду міста Одеси;
  • судді Білгород–Дністровського міськрайонного суду Одеської області Загороднього Ігоря Вікторовича – на посаду судді Малиновського районного суду міста Одеси;
  • судді Стахановського міського суду Луганської області Оленіч Юлії Володимирівни – на посаду судді Московського районного суду міста Харкова;
  • судді Корольовського районного суду міста Житомира Скрипки Олександра Володимировича – на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва;
  • судді Кіровського районного суду міста Донецька Митрофанової Алесі Олексіївни – на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва;
  • судді Ленінського районного суду міста Донецька Болобана Валентина Георгійовича – на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва;
  • судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Ходаківського Максима Петровича – на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва;
  • судді Ворошиловського районного суду міста Донецька Чистик Ірини Олегівни – на посаду судді Октябрського районного суду міста Полтави;
  • судді Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Гаврилюка Олександра Івановича – на посаду судді Октябрського районного суду міста Полтави;
  • судді Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Рибальченко Людмили Миколаївни – на посаду судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова;
  • судді Мар'їнського районного суду Донецької області Шепетко Ірини Олександрівни – на посаду судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова;
  • судді Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області Рибалки Юрія Володимировича – на посаду судді Печерського районного суду міста Києва;
  • судді Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області Чернушенко Єлізавети Антонівни – на посаду судді Печерського районного суду міста Києва;
  • судді Антрацитівського міськрайонного суду Луганської області Бундукова Сергія Васильовича – на посаду судді Подільського районного суду міста Києва;
  • судді Мар'їнського районного суду Донецької області Бугрима Артема Миколайовича – на посаду судді Подільського районного суду міста Києва;
  • судді Нововолинського міського суду Волинської області Горецької Зоряни Володимирівни – на посаду судді Сихівського районного суду міста Львова;
  • судді Авдіївського міського суду Донецької області Панченко Олени Олександрівни – на посаду судді Солом'янського районного суду міста Києва;
  • судді Пролетарського районного суду міста Донецька Масендича Василя Васильовича – на посаду судді Солом'янського районного суду міста Києва;
  • судді Ленінського районного суду міста Луганська Кисильової Кристини Володимирівни – на посаду судді Фрунзенського районного суду міста Харкова;
  • судді Кіровоградського районного суду Кіровоградської області Квітки Олександра Олексійовича – на посаду судді Фрунзенського районного суду міста Харкова;
  • судді Свердловського міського суду Луганської області Шевцова Олександра Анатолійовича – на посаду судді Харківського районного суду Харківської області;
  • судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Кононенко Тетяни Олександрівни – на посаду судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;
  • судді Добропільського міськрайонного суду Донецької області Мамалуй Марини Вікторівни – на посаду судді Чугуївського міського суду Харківської області;
  • судді Ровеньківського міського суду Луганської області Дунаєва Сергія Олександровича – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Києва;
  • судді Антрацитівського міськрайонного суду Луганської області Кирилюка Андрія Ігоровича – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Києва;
  • судді Шахтарського міськрайонного суду Донецької області Нестеренка Євгена Володимировича – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Чернівці;
  • судді Новодністровського міського суду Чернівецької області Луців Олександри Володимирівни – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Чернівці;
  • судді Заставнівського районного суду Чернівецької області Стрільця Ярослава Степановича – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Чернівці.

В то же время, рассмотрев материалы, Комиссия отложила рассмотрение вопроса о переводе:

  • судді Старосамбірського районного суду Львівської області Ференц Ольги Ігорівни – на посаду судді Городоцького районного суду Львівської області;
  • судді Рубіжанського міського суду Луганської області Мирошникової Олени Шаміліївни – на посаду судді Городоцького районного суду Львівської області;
  • судді Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області Котормуса Тараса Ігоровича – на посаду судді Городоцького районного суду Львівської області;
  • судді Сакського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим Власенка Антона Павловича – на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва;
  • судді Ленінського районного суду міста Севастополя Василенка Анатолія Миколайовича – на посаду судді Голопристанського районного суду Херсонської області;
  • судді Вугледарського міського суду Донецької області Дочинця Сергія Івановича – на посаду судді Тячівського районного суду Закарпатської області;
  • судді Іршавського районного суду Закарпатської області Сойми Мар'яни Миколаївни – на посаду судді Тячівського районного суду Закарпатської області.

 

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Новые правила распределения судебных расходов и освобождения от них
Новости онлайн