На Тернопільщині реконструюють об’їзну дорогу обласного центру з дворівневою розв'язкою

16:56, 12 мая 2021
Нова дорога поєднає міжнародні автомобільні траси М-12 на ділянці Тернопіль – Хмельницький і М-19 на ділянці Тернопіль – Дубно.
На Тернопільщині реконструюють об’їзну дорогу обласного центру з дворівневою розв'язкою
Джерело фото: oda.te.gov.ua

На об’їзній дорозі Тернополя - Гаївському шляхопроводі продовжуються роботи з будівництва нової сучасної дворівневої дорожньої розв’язки.

Про це повідомляє пресслужба Тернопільської ОДА.

Також з ініціативи програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» планується масштабна реконструкція об’їзної дороги, що стане частиною найдовшої в Україні міжнародної траси М-30, котра сполучає Львівську і Луганську області і має загальну протяжність близько 1400 км.

З державного бюджету були виділені кошти на будівництво величезної транспортної розв’язки поруч з Гаївським мостом. Перший рівень шляхопроводу буде служити для пропуску транспорту через об’їзну дорогу. Водночас нижня дорога дворівневої розв’язки з’єднуватиме вул. Гайову і с. Великі Гаї.

Зеленський анонсував, що у 2021 році, до 30-річчя незалежності України планується відкрити найдовшу трасу в Україні М-30, яка з’єднає Львівську і Луганську області. Частина цієї траси проходить об’їзною міста Тернополя і знаходиться на балансі і утриманні міста, хоча фактично є частиною міжнародної траси. Цією дорогою користуються усі жителі Україні, а також гості із-за кордону.

Нова дорога поєднає міжнародні автомобільні траси М-12 на ділянці Тернопіль – Хмельницький і М-19 на ділянці Тернопіль – Дубно та дозволить звільнити місто від транзитного транспорту, суттєво покращить екологічну ситуацію і безпеку руху в м. Тернопіль.

Повідомляється, що перша черга Північної об'їзної дороги Тернополя матиме протяжність 8,6 км. Пропускна спроможність дороги становитиме 40 000 автомобілів на добу.

Нова об’їзна дорога Тернополя буде мати 4 смуги руху та розподільчу смугу шириною не менше 13 м, що в майбутньому дозволить розширити її до 6 смуг руху при збільшенні інтенсивності руху.

Надалі Північна об’їзна дорога буде подовжена від дороги М-19 до дороги М-09 на ділянці Тернопіль – Львів.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» писала, що до моря можна їхати без заторів: відкрили рух на важливому мосту.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Микола Матущак
  Микола Матущак
  суддя Хмельницького апеляційного суду
 • Галина Шашуріна
  Галина Шашуріна
  суддя Сихівського районного суду м. Львова
 • Віктор Кичун
  Віктор Кичун
  суддя Конституційного Суду України
загрузка...