Євро-2024: Швейцарія перемогла Італію та стала першим чвертьфіналістом турніру

21:16, 29 червня 2024
У першому матчі 1/8 фіналу Євро-2024 збірна Швейцарії перемогла Італію.
Фото з відкритих джерел
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Збірна Італії поступилася команді Швейцарії в плей-офф чемпіонату Європи-2024. Таким чином Швейцарія стала першим чвертьфіналістом турніру.

Матч Швейцарія - Італія закінчився перемогою номінальних господарів з рахунком 2:0. Голи у ворота чемпіонів Європи-2020 забили Ремо Фройлер і Рубен Варгас.

Швейцарія стала першим чвертьфіналістом Євро-2024. На цій стадії команда зустрінеться з переможцем пари Англія - Словаччина.

Раніше стали відомі усі пари 1/8 фіналу Євро-2024 за підсумками групового етапу.

Також повідомлялося, скільки грошей заробила збірна України за участь на Євро-2024.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ