Рада прийняла законопроект щодо унормування конкурсної процедури призначення керівників комунальних закладів культури

18:28, 29 травня 2023
Документ також передбачає формування базової мережі закладів культури
Рада прийняла законопроект щодо унормування конкурсної процедури призначення керівників комунальних закладів культури
Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Facebook та Telegram.

Верховна Рада України 29 травня прийняла в другому читанні і в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо унормування конкурсної процедури призначення керівників комунальних закладів культури та формування базової мережі закладів культури (№8216), передає офіційний сайт парламенту.

«Метою акта є спрощення процедури призначення керівників комунальних закладів культури в населених пунктах з чисельністю жителів до 5 тисяч осіб і створення більш зрозумілої системи отримання погодження на виключення закладу культури з базової мережі, його реорганізацію чи ліквідацію. Також проектом передбачено скасування неактуальної норми щодо проведення атестації в театрах.

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики зазначає, що ухвалення цього законопроекту матиме позитивний вплив на працівників закладів культури та органи місцевого самоврядування. Так, реалізація акта, зокрема, забезпечить зменшення витрат часових та людських ресурсів для проведення конкурсів добору на посади керівників комунальних закладів культури й допоможе створити більш зрозумілу систему отримання погодження на виключення закладу культури з базової мережі, його реорганізацію чи ліквідацію», - зазначили у парламенті.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Джо Байден та Володимир Зеленський: розширена двостороння зустріч
Джо Байден та Володимир Зеленський: розширена двостороння зустріч
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
 • Тарас Бисага
  Тарас Бисага
  суддя Закарпатського апеляційного суду
 • Лариса Татарчук
  Лариса Татарчук
  голова Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська
 • Олена Осіпова
  Олена Осіпова
  суддя Сумського окружного адміністративного суду
 • Антон Рупак
  Антон Рупак
  суддя Вінницького апеляційного суду