Крим ізолюється від України

15:05, 20 липня 2017
Влада Криму заявила про зведення захисних споруд на російсько-українській ділянці кордону.
Крим ізолюється від України
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

19 липня на засіданні кримської прикордонної комісії російський «віце-прем'єр Криму» Ігор Михайличенко повідомив про плани побудувати «стіну» поблизу адмінкордону з материковою Україною.

Про це повідомляє «Крим.Реалії».

«Для Криму одним із пріоритетних питань є створення захисних споруд у прикордонній смузі. Ці заходи дозволять посилити охорону на російсько-українській ділянці кордону. Також важливим залишається питання облаштування територій, прилеглих до автомобільних пунктів пропуску», — заявив Ігор Михайличенко.

Також на засіданні прийняли рішення в період туристичного сезону «збільшити пропускну спроможність пунктів на адмінкордоні; підвищити їх безпеку і захист з метою безперебійного функціонування зазначених пунктів пропуску».

Тим часом, в Держприкордонслужбі України відзначають зниження пасажиро-транспортного потоку через адмінкордон в порівнянні з минулим роком. Виникнення черг в прикордонному відомстві пов'язують з діями російських служб, які в липні сповільнили пропускні операції.

У прикордонуправлінні ФСБ Росії в утворенні черг звинувачують українські служби.

До слова, на початку 2014 року, після анексії Криму Росією, між материковою Україною і півостровом пролягла формально адміністративний, але фактично — справжній кордон. На адмінкордоні працюють три контрольних пункту пропуску — «Каланчак», «Чонгар» і «Чаплинка».

Нагадаємо, українським адвокатам і правозахисникам спростили порядок в'їзду в Крим.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Андрій Бутирський
    Андрій Бутирський
    суддя Господарського суду Чернівецької області