З 1 грудня українці у польському Вроцлаві можуть оформити паспортні документи

21:19, 1 грудня 2022
До відкриття стаціонарного центру ДП «Документ», у місті працюватиме мобільний комплекс - спеціально облаштований мікроавтобус білого кольору із символікою «Паспортний сервіс».
З 1 грудня українці у польському Вроцлаві можуть оформити паспортні документи

Державна міграційна служба України повідомляє, що розширює роботу мережі відокремленого підрозділу ДП «Документ» у Польщі, тим самим полегшуючи життя українців за кордоном. Тож тепер кожен охочий зможе легко оформити паспортні документи у ще одному польському місті – Вроцлаві.

До відкриття стаціонарного центру ДП «Документ», у місті працюватиме мобільний комплекс - спеціально облаштований мікроавтобус білого кольору із символікою «Паспортний сервіс». Тут українці можуть отримати такі послуги:

 • отримати закордонний паспорт та ID-картку або одночасно обидва документи;
 • обміняти водійське посвідчення;
 • оформити страхування.

Повідомляється, що мобільний комплекс працює з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 за адресою Marino Shopping Center, Paprotna 7, 51-117 Wrocław.

Оплата послуг здійснюється на місці - за допомогою онлайн-сервісу. Для цього необхідно мати при собі смартфон та реквізити банківської картки.

Обслуговування громадян здійснюється як за попереднім записом, так і в порядку «живої» черги. Запис до електронної черги проходить безпосередньо на сайті Паспортного сервісу і є безоплатним.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
 • Аркадій Бущенко
  Аркадій Бущенко
  суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду
 • Ірина Васильєва
  Ірина Васильєва
  суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду