YouTube анонсував нові функції зі штучним інтелектом для роботи відео

16:06, 22 вересня 2023
ШІ буде задіяний у створенні тексту, зображення та музики для творців контенту.
YouTube анонсував нові функції зі штучним інтелектом для роботи відео
Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Facebook , Telegram та Google Новини SUD.UA.

Компанія YouTube оголосила про запуск нових функцій, а саме створення та синтез тексту, зображення та музики для відео на основі штучного інтелекту. Про це повідомляє Bloomberg.

Серед нових продуктів є інструмент під назвою Dream Screen, який використовує штучний інтелект для додавання фону відео чи зображення до короткого відео, яке компанія називає Shorts.

Компанія також анонсувала інструменти виробництва з підтримкою штучного інтелекту, які допоможуть редагувати як короткі, так і довгі відео на своїй платформі.

«Ми відкриваємо набір продуктів і функцій, які дозволять людям розширювати межі творчого вираження», - заявив віцепрезидент YouTube Тоні Рейд.

Повідомляється, що YouTube також анонсував YouTube Create - мобільний додаток, покликаний допомогти творцям платформи полегшити роботу над створенням відео. Застосунок містить такі функції з підтримкою штучного інтелекту, як редагування та обрізання, автоматичні субтитри, можливості озвучення та доступ до бібліотеки фільтрів і музики без гонорару.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

З’їзд науковців обирає члена Вищої ради правосуддя
З’їзд науковців обирає члена Вищої ради правосуддя
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
  • Павло Павліш
    Павло Павліш
    заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики