Освітній комітет розглядає вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв

15:00, 3 марта 2021
Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій проводить засідання.
Освітній комітет розглядає вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв

Сьогодні, 3 березня, відбувається засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій. Про це повідомляє пресслужба Апарату.

Порядок денний

 1. Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України щодо присудження наукових ступенів (реєстр. № 4667-1 від 15.02.2021, н.д.С.Бабак, О.Коваль, Ю.Гришина, М.Стефанчук, В.Колюх та інші) (друге читання).
 2. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань діяльності ліцеїв та забезпечення доступності повної загальної середньої освіти (реєстр. № 4629 від 22.01.2021, н.д.Л.Білозір, Г.Мазурашу, А.Славицька, С.Гривко та інші).
 3. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти (реєстр. № 4629-1 від 09.02.2021, н.д.С.Колебошин, С.Бабак, Ю.Гришина, О.Коваль, Р.Грищук, О.Лис, В.Воронов, В.Колюх та інші).
 4. Проект Закону про внесення змін до статті 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо доступності повної загальної середньої освіти (реєстр. № 4665 від 28.01.2021, н.д.Ю.Тимошенко, М.Волинець, І.Кириленко та інші). 
 5. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення конституційного права громадян України на здобуття повної загальної середньої освіти (реєстр. № 4682 від 29.01.2021, н.д.Ю.Бойко, В.Рабінович, В.Медведчук, І.Абрамович, В.Борт та інші).
 6. Про затвердження складу Робочої групи з доопрацювання проектів законів України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо рівних прав на здобуття якісної освіти» (реєстр. № 4477 від 10.12.2020р.), «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення наукового і методичного забезпечення освітнього процесу» (реєстр. 4477-1 від 24.12.2020р.). 
 7. Різне.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Плюс 600 млн на суди та відстрочка виконання рішень по соціальним спорам: чи підтримають депутати
Плюс 600 млн на суди та відстрочка виконання рішень по соціальним спорам: чи підтримають депутати
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Андрій Костін
  Андрій Костін
  голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
 • Юрій Жизнєвський
  Юрій Жизнєвський
  голова Житомирського апеляційного суду
 • Микола Мойсюк
  Микола Мойсюк
  суддя Вищого адміністративного суду України
 • Олена Соколенко
  Олена Соколенко
  суддя Одеського окружного адміністративного суду
 • Ростислав Кузан
  Ростислав Кузан
  суддя Львівського окружного адміністративного суду
загрузка...