Чи будуть звільнені українці від сплати військового збору

16:00, 9 апреля 2019
Депутати вважають, що десятки мільярдів гривень, які надходили від сплати військового збору, були розграбовані в ДК «Укроборонпром».
Чи будуть звільнені українці від сплати військового збору

До Верховної Ради надійшов законопроект №10179 «Про внесення зміни до Податкового кодексу України з метою упередження розкрадання коштів у сфері оборонного замовлення».

Законопроектом пропонується доповнити підрозділ 10 «Інші перехідні положення» розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України пунктом 16-2 такого змісту: «16-2. Тимчасово призупинити дію пункту 16-1 підрозділу 10 розділу ХХ цього Кодексу до закінчення міжнародного аудиту Державного концерну «Укроборонпром» та розслідування фактів, оприлюднених у засобах масової інформації щодо зловживань в Державному концерні «Укроборонпром» та причетності до цього посадових осіб».

Подання законопроекту викликане оприлюдненням матеріалів журналістського розслідування щодо зловживань у Державному концерні «Укроборонпром» та причетності до цього посадових осіб. У зв’язку з цим Верховною Радою України повноваження тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання в Збройних силах України та підриву обороноздатності держави у період з 2004 по 2017 роки розширилися на будь-які правопорушення в оборонній сфері, в тому числі у 2018–2019 роках.

Також українська влада ініціювала міжнародну комплексну перевірку діяльності державного концерну «Укроборонпром».

Призупинення українцями сплати військового збору з доходів громадян пропонується до закінчення міжнародного аудиту державного концерну «Укроборонпром» та розслідування фактів зловживань у концерні.

Раніше «Судово-юридична газета» розповідала про топ-схеми розкрадання майна Укроборонпрому.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Юлія Іваненко
  Юлія Іваненко
  суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ
 • Ольга Калашнікова
  Ольга Калашнікова
  суддя Київського районного суду м. Одеси
 • Ірина Літвінова
  Ірина Літвінова
  суддя Київського районного суду м. Одеси
 • Ольга Рябцева
  Ольга Рябцева
  суддя Господарського суду Київської області
загрузка...