Кабмін спростив порядок оформлення посвідки на тимчасове проживання для іноземців

12:27, 12 октября 2020
Деякі іноземці зможуть подати документи для оформлення посвідки без виїзду за межі України.
Кабмін спростив порядок оформлення посвідки на тимчасове проживання для іноземців
ДМС

9 жовтня Уряд погодив проект постанови «Про внесення змін до Порядку оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсною та знищення посвідки на тимчасове проживання».

«Метою проекту постанови є спрощення процедури подачі документів для оформлення посвідки на тимчасове проживання для тих категорій іноземців, у яких під час їх тимчасового перебування на території України з’явилися підстави для отримання такої посвідки. Такі іноземці можуть звертатись з питань оформлення посвідки, не виїжджаючи за межі України», - йдеться у пояснювальній записці.

Автори пояснюють, що іноземці, які відповідно до законів та міжнародних договорів України не зобов’язані отримувати довгострокову візу для оформлення посвідки на тимчасове проживання, вимушені виїжджати за межі України та в’їжджати на її територію для подання документів до ДМС.

Тож, документом встановлюється, що у разі, коли в іноземців (крім громадян (підданих) держави, визнаної Верховною Радою України  державою-агресором або державою-окупантом), які тимчасово перебувають на території України та які відповідно до законів та міжнародних договорів України не зобов’язані отримувати довгострокову візу для оформлення посвідки, з’явилися підстави для видачі посвідки на тимчасове проживання, у випадках встановлених частинами четвертою-п’ятнадцятою статті 5 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», вони мають право подати документи для оформлення посвідки без виїзду за межі України за умови дотримання строків визначених пунктом 17 цього Порядку.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Уряд змінив правила в’їзду іноземців в Україну

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Владимир Зеленский дает пресс-конференцию, ПРЯМОЙ ЭФИР
Владимир Зеленский дает пресс-конференцию, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитро Матохнюк
    Дмитро Матохнюк
    суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду
  • Галина Юровська
    Галина Юровська
    суддя Конституційного Суду України
загрузка...