Коли запрацює Електронний реєстр листків непрацездатності

13:56, 12 октября 2020
Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів схвалив рішення про дати запуску Електронного реєстру листків непрацездатності.
Коли запрацює Електронний реєстр листків непрацездатності

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів підтримав ініціативи та звернення до відповідних органів по необхідності впровадження Електронного реєстру листків непрацездатності до 1 січня наступного року. При цьому у депутатів виник ряд запитань стосовно відповідальності і контролю за системою, а також покарання лікарям, які б незаконно виписували такі листки непрацездатності.

Також члени комітету вирішили заслухати звіт прем’єр-міністра України стосовно процесу формування прожиткового мінімуму. Голова комітету Галина Третьякова назвала роботу уряду в даному питанні незадовільною.

Також депутати погодили план розгляду законопроектів під час майбутніх засідань комітету, серед яких:

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення розміру заробітної плати посадовим особам органів державної влади, місцевого самоврядування та державних підприємств» (р. № 3034, н.д. Кулініч О., Бабенко М. та інші).

«Про внесення зміни до деяких законодавчих актів України щодо встановлення обмежень розміру заробітної плати керівництва органів державної влади та державних підприємств» (р. № 3034-1, н.д. Королевська Н. та інші) тощо.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів підтримав включення до порядку денного засідання Верховної Ради проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення правового регулювання дистанційної роботи ( р. № 4051, н.д. Галина Третьякова та інші).

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Заседание Этического совета по проверке ВСП, ПРЯМОЙ ЭФИР
Заседание Этического совета по проверке ВСП, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Наталя Мартюхіна
    Наталя Мартюхіна
    суддя Східного апеляційного господарського суду
  • Сергій Антонік
    Сергій Антонік
    суддя Центрального апеляційного господарського суду
загрузка...