Зловживання особою процесуальними правами є підставою для вжиття судом заходів процесуального примусу: Перший ААС

17:12, 20 мая 2020
Особа фактично вчинила зловживання процесуальними правами задля маніпуляцій автоматичним розподілом справ між суддями.
Зловживання особою процесуальними правами є підставою для вжиття судом заходів процесуального примусу: Перший ААС

Перший апеляційний адміністративний суд розглянув у письмовому провадженні адміністративну справу за апеляційною скаргою фізичної особи на ухвалу Луганського окружного адміністративного суду від 24 лютого 2020 за позовом фізичної особи до Прокуратури області про поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Про це повідомляє прес-центр суду.

За результатами розгляду справи Першим апеляційним адміністративним судом прийнято постанову, в якій зазначено про таке.

Звертаючись до суду з позовом до Прокуратури області про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку, особою подано декілька ідентичних позовів до того ж самого відповідача про той же самий предмет спору, обґрунтовує зазначене тим, що особа висуває недовіру певним суддям щодо розгляду його позову, а подання декількох позовів здійснювалось задля бажаного розподілу позовної заяви відповідному судді якому особа довіряє.

За вчинення відповідних дій окружним судом до відповідної особи застосовано заходи процесуального примусу у вигляді штрафу.

Вважаючи, що жодною нормою Кодексу адміністративного судочинства України не встановлено обмеження щодо права або обов’язку разового звернення до суду з одним і тим же позовом, особа звернулась до Першого ААС про скасування рішення окружного суду про застосування заходів процесуального примусу.

За наслідками апеляційного перегляду зазначеної справи Перший ААС погодився з висновком суду першої інстанції про накладення на позивача заходів процесуального примусу, оскільки особа фактично вчинила зловживання процесуальними правами задля маніпуляцій автоматичним розподілом справ між суддями, що є неприпустимим.

Детальніше з текстом постанови від 8 квітня 2020 року по справі №360/808/20 можна ознайомитися за посиланням.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, шо, згідно із постановою Першого ААС, працівник не несе відповідальності за порушення порядку заповнення його трудової книжки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
В судах не вистачає суддів: чим це загрожує
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Ирина Дронская
  Ирина Дронская
  судья Луганского апелляционного суда
 • Лариса Иванова
  Лариса Иванова
  член Высшего совета правосудия
 • Александр Карташов
  Александр Карташов
  судья Луганского апелляционного суда
 • Татьяна Стрелец
  Татьяна Стрелец
  судья Кассационного административного суда Верховного Суда
 • Елена Фарионова
  Елена Фарионова
  судья Николаевского апелляционного суда