ВАКС звернувся до ВРП та Генпрокурора щодо втручання у діяльність суддів

17:34, 7 октября 2020
Колегія суддів ВАКС розцінює дії сторін справи про завдання збитків ДП НАЕК «Енергоатом» та ДП «Схід ГЗК», як втручання у діяльність суддів.
ВАКС звернувся до ВРП та Генпрокурора щодо втручання у діяльність суддів

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду, яка здійснює судовий розгляд об’єднаного кримінального провадження щодо завдання збитків ДП НАЕК «Енергоатом» та ДП «Схід ГЗК» звернулася із повідомленням про втручання у діяльність суддів щодо здійснення правосуддя до Голови Вищої ради правосуддя та Генерального прокурора, передає офіційний сайт ВАКС.

«Так, захисники обвинувачених у зазначеній справі систематично зверталися до суду із очевидно безпідставними заявами та клопотаннями з метою перешкоджання здійсненню кримінального провадження, неодноразово порушували порядок у судовому засіданні, критикували суддів у засобах масової інформації до вирішення справи у зв'язку із її розглядом. Один із адвокатів ще до завершення розгляду справи стверджує про порушення суддями права на захист та ініціює питання щодо притягнення суддів до кримінальної відповідальності.

Заключним кроком, який дав суддям упевненість в тому, що зазначене виде є саме узгодженими діями щодо втручання у діяльність суддів, став випадок із вибухом невідомого пристрою на місці, де паркує автомобіль головуюча у справі. Нагадаємо, за вказаним фактом слідчі Солом'янського управління поліції ГУНП у Києві розпочали досудове розслідування. Цю подію ВАКС розцінює як спробу втручання у діяльність щодо здійснення ним правосуддя у спосіб, небезпечний для життя і здоров’я, спрямованого на перешкоджання виконання суддями ВАКС своїх службових обов’язків.

Ураховуючи всі обставини, колегія суддів ВАКС розцінює дії сторін у зазначеній справі, як втручання у діяльність суддів», — йдеться у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що ВРП відреагувала на втручання адвоката у діяльність суддів Касаційного господарського суду.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Оксана Куриленко
    Оксана Куриленко
    суддя Київського районного суду м. Одеси
  • Віктор Чаплицький
    Віктор Чаплицький
    суддя Київського районного суду м. Одеси
загрузка...